ElonPeg Token Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?

  Bu yazımızda Elon Musk’ı yakından takip edenlerin ilgi gösterdiği ElonPeg Token hakkında bilgiler sınacağız. ElonPeg Token nedir, nasıl ve nereden alınır, proje amacı ne, avantajları, dezavantajları neler, geleceğine yönelik fiyat tahmini ne sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

  ElonPeg Token Nedir?

  ElonPeg Token, Elon Musk’ın volatiliteyi tetikleyen Tweet’leri etrafına inşa edilen bir kripto paradır. Proje ekibi, ElonPeg Token’ı Elon Musk’ın yarattığı olaylar etrafındaki ilk deflasyonist kripto para olarak adlandırdılar. ElonPeg Token’ın Elon tweet’lerinin oluşturduğu aşırı dalgalanmalarla gelen olumsuz tepkileri önleyeceği, tweet’lere verilen olumlu tepkileri ise yükseltmek için ters Elon Peg etkisi denilen bir sistemi kullanacağı belirtildi.

  Whitepaper

  ElonPeg Token projesinin amacı,Elon tarafından oluşturulan Twitter etkinliklerini çevresine inşa edilmiş deflasyonist ekosistemi yaratmaktır. ElonPeg Token projesindeki Twıtter API’sı ile tweet yanıtları için IFTTT kullanılabilir ve güvenli web kancası çağrılır. Daha fazla API gönderimi sayesinde tweet kimliği blok zincirin olay defterlerinde saklanır. Projenin amacı ElonPeg yakımını tweetlerin yönüne göre yaparak, Elon Musk’ın neden olduğu fiyat oynaklığını önlemek ve olumlu yorumlarda ise bundan yararlanmaktır. Proje hakkında daha fazla bilgiyi resmi web adresindeki Whitepaper sayfasındanöğrenebilirsiniz.

  ElonPeg Token Yorum

  ElonPeg Token hakkında yorum yapanlar projenin dikkat çeken sloganlarından söz ediyorlar. Proje, “Başlangıçta kripto formsuzdu. Sonra Satoshi, “Bitcoin olsun dedi. Ve Bitcoin oldu.“ gibi bir slogan kullanarak herkesin aklında farklı düşünceleri uyandırdı. Diğer yandan projenin, Elon Musk’ın tweetlerine olan olumlu yorumları yükseltmeye yönelik bir tavır aldığı da yatırımcıların dikkatini çeken detay oldu. Yatırımcılar belirli karakterler üzerine yönelen bu token’ın işlevsel hedefler yerine benimsetme noktasına eğildiğini düşünüyorlar. 

  ElonPeg Token Geleceği

  ElonToken geleceği hakkında yorum yapan analistler, token’ın 2021’de değerlenme olasılığının yüksek olduğunu belirttiler. Özellik Elon Musk’ın twitter takipçilerinden, bu kripto paraya ilginin olabileceği açıklandı. Analistlere göre 2021 senesi Ağustos ayında ElonPeg Token 0.0000030 dolar düzeyine ulaşabilir. 

  ElonPeg Token Nerden Alınır?

  ElonPeg Token alınan yer, PancakeSwap (V2) kripto para borsası platformudur. Bu borsada hesaba sahip olan kişiler ElonPeg Token ile işlem yapabilirler. Borsa platformuna erişim ise internetten rahatlıkla sağlanır. 

  ElonPeg Token Nasıl Alınır?

  ElonPeg Token almak için uygulanacaklar:

  • 1. Adım: ElonPeg Token’ın işlem gördüğü PancakeSwap (V2) borsasına erişilir.
  • 2. Adım: Borsadan hesap açılışı, hesap açılış menüsüne giriş ardından görülen formun doldurulması ve onaylanması ile açılır.
  • 3. Adım: Hesaba yatırım amaçlı belirli tutarda para borsanın para yatırma sekmesinden yardım alınarak transfer edilir.
  • 4. Adım: Borsadan ElonPeg Token paritesinin yer aldığı satın alma işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Satın alma işlem ekranında görülen güncel fiyattan veya daha uygun fiyat girişinden ElonPeg Token satın alma emri verilir.
  • 6. Adım: Alınana tokenlar hesabın sanal cüzdanında veya daha güvenli olan donanım cüzdanda saklanabilir.

  Aşamaların doğru izlenmesi sonunda satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  ElonPeg Token avantajları:

  • Elon Musk Müdahalesinden Az Etkilenme: ElonPeg Token projesinde, Elon Musk’ın tweetlerine göre token yakımı yapılır. Bu yüzden aşırı dalgalanmaya sebep olabilecek tweet’lerde ElonPeg Token yatırımcıları daha düşük risk altındadırlar.
  • Hız: ElonPeg Token sahipleri hem cüzdanlar arası sınır ötesine transferde hem de takasta dakikalar içinde işlem onayı alırlar.

  Dezavantajları Ne?

  ElonPeg Token dezavantajları:

  • Kısıtlı Erişim: ElonPeg Token sadece Pancake (V2) borsasında işlem listesindedir. Diğer işlem hacmi geniş küresel kripto para borsalarındaki hesaplardan onunla alım-satım yapılamaz.
  • Kısıtlı Nitelik: ElonPeg Token sadece deflasyonist olmak için Elon Musk’ın gerçekleştirdiği olaylara odaklanır. Merkeziyetsiz finansta yer alma, düşük masraf, NFT satın alma, depolama yer kiralama, kredi verme, pasif gelir elde etme niteliklerini taşımaz.

  Sonuç Olarak

  ElonPeg Token, kripto para dünyasında etkili olan kişilerin hareketlerine yoğunlaşan kripto paradır. Analistler, EonPeg Token’ın 2021 yılında fiyat artışı yapabileceğini belirttiler. Beklenen tahmini fiyatları yakalarsa, ideal seviyeli kar sunabilir.

  Özellikle Binance Smart Chain üzerine kurulu olması ona hem ucuz hemde hızlı transfer imkanı sunuyor. Fiyat açısından oldukça ucuz ve arz bakımından da bir hayli yüksek olan ElonPeg projesi Elon Musk’a tamamen odaklanmış gibi görünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle