Kripto Para

Razer kripto para sektörüne gümbür gümbür geliyor!

  Tüm dünyada, daha çok oyun sektörüne yönelik olarak ürettiği bilgisayar ürünleri ile tanınan yazılım ve donanım şirketi Razer, kripto para sektörüne giriş yapabilir. Razer CEO’su Min-Liang Tan, Twitter üzerinden gelen bir soruyu yanıtladı. Tan, Razer’in kripto para ile ödeme seçeneklerini değerlendirdiğini ifade etti.

  Kripto para piyasaları büyüdükçe kripto paralara ilişkin sorulan ve endişe oluşturan birçok sorunun da cevabı bu büyüme sürecinde kendiliğinden verildi. Örneğin bu büyüme ile birlikte, kripto paraların ödeme alanlarında kullanılabilip kullanılamayacağı konusu en çok tartışılan konulardan biriydi. Ancak zaman içinde birçok şirket bünyesine kripto paralar ile ödeme seçeneklerini entegre ederek, gelecekte bunun daha da yaygın hale gelebileceğini göstermiş oldu. Şimdi ise bu alanda dev teknoloji firması Razer’in hazırlıklar yaptığı ortaya çıktı.

  Kripto Para Topluluklarından Büyük İlgi Gördü

  ABD ve Singapur merkezli, dünyanın en büyük elektronik ve oyun cihazları, bilgisayar donanımları üreticisi şirketlerinden biri olan Razer, kripto para adımı atmaya hazırlanıyor. Razer CEO’su Min-Liang Tan, konuya ilişkin olarak Twitter’dan gelen bir soru üzerine açıklamalarda bulundu. Söz konusu kullanıcı Twitter’da “Razer ne zaman Nano kabul etmeye başlayacak?” diye sordu. Bunun üzerine Tan “Sadece Nano değil, genel anlamda kripto paraları ödeme olarak kabul etmek, şu anda değerlendirdiğimiz bir durum” yanıtını verdi.

  Min-Liang Tan’ın yapmış olduğu bu açıklama, kripto para topluluklarında büyük bir heyecan yarattı. Birçok kripto para kullanıcısı ve destekçisi, Tan’a konuyla ilgili olarak mesaj attı. Hatta yorumlarını dile getiren birçok kullanıcı, Razer’in bu konuda geç bile kaldığını dile getirdi. Birçok kişi, Razer’in bu adımı atması durumunda eskiyen tüm bilgisayar parçalarını değiştireceğini ifade etti.

  Tan, Geçen Ay da Benzer Açıklamalarda Bulunmuştu

  Aslında Min-Liang Tan ilk kez kripto paralara ilişkin bir açıklamada bulunmadı. Geçtiğimiz ay da kripto paralar ile ilgili açıklamalarda bulunan Tan, şirketin bu alana yaklaşımı ile ilgili olarak bazı sinyaller vermişti. Söz konusu açıklamalarında Tan, Razer’in şu an için (o dönem) kendi kripto parasını çıkarmasının mümkün olmadığını ancak kripto paraları ödeme olarak kabul etmesinin de göz ardı edilemeyeceğini dile getirmişti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle