Kripto Para

Elon Musk’ın 2019’dan beri DOGE için çalıştığı ortaya çıktı

  2021 yılında yaptığı Dogecoin (DOGE) paylaşımları ile DOGE’u adeta şahlandıran Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, DOGE geliştiricileri ile çalışmalara başladıklarını dile getirmişti. Blok zincirinin işlem verimliliğini iyileştirmek için çalıştıklarını dile getiren Musk’ın bu açıklamalarının ardından, DOGE geliştiricileri ile Tesla CEO’sunun 2019’dan beri birlikte çalıştıkları ortaya çıktı.

  Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, şimdiden kripto para piyasalarının en unutulmaz isimleri arasına girdi. Zira 2021 yılında Elon Musk, kripto para dünyasında ne kadar etkin bir isim olduğunu sosyal medya paylaşımları ile defalarca kanıtladı. Aylardır yapmış olduğu Dogecoin (DOGE) paylaşımları ile Dogecoin’in çılgınca yükselmesinde büyük payı olan Musk, geçtiğimiz gün DOGE ekibi ile çalışmalara başladıklarını dile getirmişti. Musk, açıklamasında “DOGE blok zincirinin işlem verimliliğini iyileştirmek” için DOGE geliştiricileri çalıştıklarını duyurmuştu.

  Ross Nichol, Elon Musk ile 2019’dan Beri Temas Halinde Olduklarını Aktardı

  Musk’ın bu açıklamalarının ardından DOGE fiyatı yükselişe geçmiş ve önceki birkaç günlük süreçte verdiği kayıpların bir kısmını geri kazanmıştı. Elon Musk ile Dogecoin geliştiricilerinin 2019 yılından bu yana birlikte çalıştıkları ortaya çıktı. Dogecoin geliştirici ekibinden Ross Nichol, Decrypt’e konuştu. Nichol açıklamasında, Elon Musk’ın 2019 yılında geliştiriciler ile konuşmaya başlamasından bu yana verimliliği artırmaya teşvik ettiğini söyledi. Ayrıca Nichol, Musk’ın bu bağlamda çok sayıda tavsiyede bulunduğunu ve girdi sağladığını da aktardı.

  Ross Nichol, Elon Musk ile birlikte Dogecoin’in şimdilerde Bitcoin’in (BTC) %7’si kadar olan enerji tüketimini daha da azaltabilecekleri konusunda iyimser olduklarını vurguladı. Elon Musk’ın DOGE geliştiricileri ile temas halinde olduğunu ifade eden Nichol, Musk’ın ekibin geliştirme çalışmalarını finanse etmek için teklifte bulunduğunu ifade etti. DOGE geliştiricisi, ekibin bu teklifi kibarca reddettiğini söyledi.

  Nichol Güncelleme Çalışmalarının Devam Ettiğini Söyledi

  Ross Nichol, DOGE geliştiricilerinin şu anda 1.21 sürümünü tamamladıklarını belirtti. Nichol, aynı zamanda bunun 2019’dan bu yana en büyük güncelleme ve gelecek olan daha büyük güncellemeler için güçlü bir altyapı olduğunu ifade etti. Elon Musk 2019’dan bu yana Twitter’dan DOGE paylaşımları yapıyor. Hatta Tesla CEO’su bir dönem Twitter bilgilerine “Dogecoin CEO’su” yazmıştı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle