Ünlü analistten 3 altcoin tavsiyesi! Yeni ralliye bu altcoinler liderlik edecek

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analistlerden Michael van de Poppe piyasadaki son durumu değerlendirdi. Uzman ismin yeni piyasa döngüsünde altcoin yükselişine öncülük edecek 3 altcoini açıklaması dikkat çekti. Kripto para piyasasının yeniden boğa rallisi sinyalleri vermesi yatırımcılarda heyecan yarattı.

  Kripto para uzmanı Michael van de Poppe, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla topluluğun dikkatini çekti. Deneyimli analist bir sonraki kripto para piyasası döngüsüne liderlik edebileceğine inandığı altcoin projelerini sıraladı. Uzmana göre yeni coinlerin önümüzdeki döngüde “en çok kazandıran altcoinler” olma ihtimali yüksek.

  ARB, APT ve SUI Altcoinlerine Dikkat

  Kripto paralar hakkında başarılı tahminleri olduğu bilinen ünlü analist, takipçilerine bu 3 altcoini göz önünde tutmaları tavsiyesinde bulundu. Bu projeler hakkında fazla ayrıntıya girmeyen Michael van de Poppe, ARB, APT ve SUI altcoinlerini tavsiye etti. Tecrübeli analistin bu açıklaması altcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı. Özellikle APT ve SUI projelerine yatırım yapan çok sayıda Türk kripto para yatırımcısı olduğu biliniyor.

  BTC Dominansı Zirve Yaptı

  Kripto para dünyasının tanınmış analistlerinden Michael van de Poppe, Bitcoin dominansı hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı. BTC’nin kripto piyasasındaki diğer para birimlerine göre pazar payını ölçen bu kritiği değerlendirdi. Ünlü analiste göre tarih tekerrür ederse BTC hakimiyetinin zirveye yakın duruyor ve bu nedenle sermayenin BTC’den altcoinlere kayması söz konusu olabilir.

  Michael van de Poppe son olarak Litecoin hakkında değerlendirme yaptı. Son dönemde yükseliş trendine giren LTC’nin yükselişini sürdürmesini bekleyen ünlü analist 99 – 102 dolar arasında daha fazla alım yapmak için yeni bir fırsat aradığını belirtti. Ayrıca Bitcoin konsolide olurken yükselişe devam etmesi için 32 bin 500 doların üzerine çıkması gerektiğini hatırlattı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle