XRP coşkusu buraya kadar mı? Ünlü analist XRP direnç seviyesini açıkladı

  Kripto para piyasasında yukarı yönlü hareketler dikkat çekerken tecrübeli analistlerin yorumları öne çıkıyor. Son olarak Fairlead Strategies'in kurucusu ve yönetici ortağı Katie Stockton son dönemde gündemden düşmeyen XRP grafiğindeki son durumu değerlendirdi.

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği isimlerden Katie Stockton, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü analist popüler altcoin projelerinden XRP fiyatında kritik bir gelişme yaşandığını söyledi. BTC ve kripto para analizleriyle adından söz ettiren Fairlead Strategies'in kurucusu ve yönetici ortağı Katie Stockton XRP için yükseliş tahmininde bulundu.

  XRP’de Yükseliş Beklentisi Sürüyor

  Hatırlanacağı üzere Ripple’ın SEC’e karşı kazandığı dava sonrası kripto para piyasasında hızlı yükselişler takip edilmişti. Bu rallinin BTC için bir yükseliş getirdiğini söyleyen ünlü analist, XRP grafiğindeki son verileri yorumladı. Stockton, XRP’nin haftalık grafikte “Ichimoku bulutu” adı verilen teknik analiz göstergesinin üzerinde hareket ettiğini söyledi. Tecrübeli analist XRP’nin bu hareketle yükseliş eğilimini doğruladığını belirtti.

  Bitcoin için aynı pozitif yorumları yapamayacağını söyleyen Katie Stockton “BTC henüz bu başarıya ulaşamasa da XRP’nin Ichimoku bulutu göstergesinin üzerine çıkışını Bitcoin için iyi bir örnek olarak görüyoruz” ifadelerini kullandı. Grafikte XRP’nin anlamlı bir hareket çizdiğini hatırlatan ünlü analist yükseliş beklentisini yineledi.

  XRP ve BTC Grafiğinde Direnç Seviyeleri

  Fairlead Strategies'in kurucusu XRP yatırımcılarının merakla beklediği direnç seviyesini açıkladı: “Bir yıldır süren baskı kırılıyor ve XRP grafiğinde daha yüksek seviyelere doğru net bir hareket görülüyor. Orta vadeli momentum pozitif ve (şaşırtıcı bir şekilde) yukarı yönlü tükenme belirtisi yok. Bu da yukarı yönlü ralliyi destekliyor. Buna göre XRP’nin karışılacağı bir sonraki direnç 0,92 dolar olacak.”

  Lider kripto para birimi Bitcoin’in grafiğine değinen Katie Stockton, Ichimoku bulut göstergesinin en üst direncini test ettiğini belirtti. Analist XRP’dekine benzer bir yükseliş potansiyelinin BTC için de geçerli olduğunun altını çizdi. Popüler analiste göre en büyük kripto para birimi Bitcoin için bir sonraki direnç seviyesi 31 bin 900 dolarda görülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle