Analist Bennet: ADA fiyatı 10 katına çıkabilir!

  Kripto para piyasasında yeni rekorlara koşan Bitcoin’in ardından altcoin fiyatlarında da önemli yükselişler görülüyor. Ünlü kripto para analisti Justin Bennet, Cardano (ADA) fiyatının 10 katına çıkacağını söyleyerek tavsiyelerde bulundu…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği, dünyaca ünlü analist ve kripto stratejisti Justin Bennet, son açıklamalarıyla yine gündem oldu. Başarılı altcoin fiyatı tahminleri ile adından söz ettiren popüler analistin son olarak Cardano (ADA) geleceğini mercek altına aldı. Kripto para yatırımcıları da bu tavsiyeler ile altcoin yatırımlarına yoğunlaştı.

  Ünlü analist, Cardano boğa piyasasının henüz bitmediğine dikkat çekti. Justin Bennet’e göre ADA fiyatı yıl sonuna kadar mevcut seviyesinden 10 kat daha artabilir. Son dönemde yükseliş ivmesi göstermiş olmasına rağmen Cardano hala değerinin maksimum seviyesine gelmedi. Analistin bu açıklamaları, kripto para basınında da geniş yankı uyandırdı.

  Cardano Fiyatında Yükseliş Beklentisi

  Konuyla ilgili açıklamalar yaparken pek çok kişinin ADA fiyatının aşırı değerlendiğinden endişe ettiğini belirten analist şu tavsiyelerde bulundu: “Bir kripto boğa piyasasındayız. Bu, kriptoların %99’unun geleneksel değerleme modelleri tarafından büyük ölçüde aşırı değerlendiği veya olacağı anlamına gelir. Altı hafta boyunca yana doğru hareket eden ADA, bana piyasanın aşırı değerli olduğuna inanmadığını söylüyor.”

  Ünlü analist, henüz büyük bir ADA pozisyonu oluşturulmadığını ve buna yeni başlandığını söyledi. Mevcut konsolidasyon sürecinin büyük bir patlama için hazırlık yaptığına dikkat çeken Bennet, Cardano fiyatında yükseliş beklentisini dile getirdi. Daha önceden de altcoin projeleri hakkında başarılı tahminlerde bulunan Justin Bennet, ADA fiyatının yıl sonunda 10 katına çıkacağını söyledi.

  ADA Fiyatında 10 Kat Artış 

  Yıl sonu hedefi ile dikkat çeken popüler analistin açıklamaları kripto para topluluğunda da büyük ses getirdi: “ADA fiyatı, yıl sonuna kadar mevcut fiyatların 10 katına çıkacak.” açıklamasıyla dikkatleri üzerine çeken Bennet, Cardano yatırımcılarına umut aşıladı. Ancak ünlü analistin yıl sonunda gerçekleşmesini beklediği bu hedefinden önce kısa vadeli düşüş senaryosuna da saygı duyduğu görüldü.

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle