Kriptopara

Uzmanlardan Akita Coin Yorumları 2021, 2022, 2023

  Akita Uni Coin’in gerçekleştirdiği son artışın ardından yatırımcılar fiyatı daha yakından takip etmeye ve yeni pozisyonları değerlendirmeye başladılar. Bu yüzden Akita Coin yorumlarını ve fiyat tahminlerini de oldukça merak ediyorlar. Bu yazımızda yatırımcılarında öğrenme çabası içinde oldukları 2021, 2022, 2023 Akita Coin analist yorumlarını sizler için derledik!

  Uzmanlardan Akita Coin Yorumları 2021

  Akita Coin geleceği için 2021 yılına yönelik yorum yapan analistler, Akita Coin projesinin yeni işlere imza atabileceğini belirttiler. Özellikle projeden gelen açıklamaların gelecekteki değer kazanım olasılıklarını yükselttiğini açıklıyorlar. Analistler Akita Coin projesinin mem olarak başladığını ancak yeni açıklamalara göre, proje yönetimi için Avalanche bağı ile köprü kurulacağını belirttiler. İşte bu detayın 2021 senesinin ilerleyen dönemlerinde Akita Coin fiyat artışına sebep olabileceğini savunuyorlar. 

  Analistler 2 Ağustos 2021’de kayda geçen çarpıcı artışı işaret ettiler. Akita Coin’in 24 saat içinde yaptığı %33.58 oranındaki artış dikkatlerden kaçmadı. Analistler, Akita Coin projesindeki kullanıcıların Telegram, Discord ve Twitter’da kendi toplulukları ile hareket edebildiklerini belirtiyorlar. Bu topluluk içgüdüsünün ise her zaman benimseme oranının yükselebileceğini savunuyorlar. Analistler yorumlarından Akita Coin’in 2021’de değerlenebileceğini belirtiler. 

  Diğer analistlerin de tahminleri ile uyuşan 2021 Akita Coin CoinArtbitrage fiyat yorumu oldukça dikkat çekti. Analistler Alikita Coin’in 2021 sonunda 0.0000051 dolar seviyesinde fiyatlanabileceğini iddia ediyorlar. 

  Uzmanlardan Akita Coin Yorumları 2022

  2022 senesinde Akita Coin’nin nasıl bir noktada olabileceğine yönelik yorumlar yapan analistler değer kazanımını işaret ediyorlar. Analistler, Haziranda yapılan Avalanche merkeziyetsiz borsadaki Akita ön satışının büyük ses getirdiğini açıkladılar. Diğer yandan projenin 2022’de çok daha popüler olabileceği çünkü Akita ile AKITA yönetiminin Polarfox’ta yapılabileceğini belirtiler. 

  OKEX’te listelenen, Coingecko ve CoinmarketCap’ten bulunan, Ethereum üzerinden Avlancha’ye bağlanan Akita Coin projesinin 2022’de daha fazla ilgi görebileceğini düşünüyorlar. Akita Coin’in gelecek değeri hakkında yorum yapan CoinArbıtrage analistleri ise 2022 sonu için 0.0000083 dolarlık fiyat tahmini yaparak, parlak bir gelecekten söz ettiler. 

  Uzmanlardan Akita Coin Yorumları 2023

  2023 senesinde Akita Coin’in nasıl bir imaja sahip olabileceğini, fiyatının ne kadar olabileceğini yorumlamaya çalışan analistler, olumlu kelimeleri kullandılar. Analistler Akita Coin’in 2023 senesinde Drema Swap ile oldukça fazla gündeme gelebileceğini açıklıyorlar. Dream Swap, $Dream kazanmak amacı ile köpek jetonlarının Ethereum’a yatırılmasını teşvik eden, işlem sonunda kullanılabilir Akita Coin’ler kazandıran bir uygulamadır. Analistler bu uygulamanın 2022 ve 2023’te son derece önemli olabileceğini ve fiyat artışını getirebileceğini belirttiler. 

  2023 senesinde tabloya gelebilecek olan Akita Coin fiyatı hakkında yorum yapan CoinArbıtrage analistleri ise 0.000014 doları işaret ettiler. Analist topluluğa göre sene 2023 olduğundan Akita Coin’in hanesinden bir sıfır kaybolabilir. Diğer yandan 2024 senesi için yorumlarında sundukları tahmini fiyat 0.000023 dolar oldu. 

  Akita Coin Grafik Analiz Yorum

  Akita Coin grafik analiz yorumu yapan anonim analistler, Akita Coin’in yeşil alanda işlemde olduğunu belirttiler. Bollinger bantlarının Temmuz başında mükemmel şekilde birbirlerine yapışma modeline geldiklerini belirten analistler, bunun ardından bir patlamanın geldiğini açıkladılar. İyi bir kırılım ardından yükseliş trendine giren Akita Coin’in, BTC’nin sert düşüşe yakalanmaması halinde artışı sürdürülebileceğini tahmin ediyorlar. 

  Anonim analistler Akita Coin için yeni direnci 0.0000021 dolar seviyesi olarak gördüklerini belirttiler. Akita Coin’in 0.000021 dolara kadar kısa vadede çıkabileceğini ve tam bu noktada direnç ile karşılaşabileceğini aktarıyorlar. Eğer direnç kırılırsa, Akita Coin fiyatının 0.0000028 dolara kadar devam edebileceğini düşünüyorlar. 

  Sonuç

  Akita Coin için yorum yapan analistler onun nitelikleri, avantajları ve yeni proje adımları ile daha yüksek fiyatlara yürüyebileceğini açıklıyorlar. 2023 senesine gelindiğinde bir sıfırın ise fiyat hanelerinden çıkabileceğinin altını çiziyorlar. Analistler, 2021 sene sonunda olması umut edilen artış ile Akita Coin fiyatının 0.0000051 dolar olabileceğini tahmin ediyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle