DEXE Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, altcoin yatırımcılarının son dönemde tercih ettiği kripto para birimlerinden biri olan DEXE Coin hakkında detaylı bilgiler sunacağız. DEXE Coin nedir, nasıl alınır, geleceğine yönelik fiyat tahminleri nasıl, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruların yanıtları için yazımıza göz atabilirsiniz. 

  DEXE Coin Nedir?

  DEXE Coin, açık ve izinsiz sistemi etkinleştirerek protokol kurallarının takip edilmesini sağlayan bir blockchain projesidir. Bunun yanı sıra DEXE Coin, katkıda bulunan katılımcılara bazı avantajlar da sunar. DEXE, en iyi yatırımcı stratejilerini izlemek için tasarlanan merkeziyetsiz bir sosyal alım satım platformudur. 

  DEXE Network, DEXE DAO tarafından opere edilen merkezsiz bir alım satım ve varlık yönetim platformu görevini üstlenir. Öne çıkan bu platformun yerel kripto para birimi olan DEXE Coin, ERC-20 tabanlı bir token’dır. DEXE platformunda yatırımcılar başarılarına göre strateji abonelerinden komisyon elde ederler.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  DEXE Coin projesinin amacı, kullanıcıların açık ve izinsiz sistem üzerinden merkezsiz bir şekilde alım satım yapabilmelerini sağlamaktır. DEXE Network, DAO ilkelerine göre çalışır. Ağdaki herhangi bir kullanıcının sahip olduğu cüzdandan geçen tüm finansal işlemler tamamen kontrol altında tutulur. Sürece üçüncü bir taraf müdahale edemediği için güvenli ve merkezsiz bir para yönetimi aracıdır.

  DEXE, herhangi bir kullanıcıya merkezsiz bir ortamda güvenilir bir şekilde yatırım yapıp, finansmanı sadece kendi cüzdanı üzerinden kontrol etme fırsatı sunar. Projenin amacı hakkında detaylı bilgileri resmi internet sitesinden öğrenmek mümkündür. https://dexe.network bağlantı adresinden erişilen Whitepaper’a göz atarak proje hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  DEXE Coin Yorum

  DEXE Coin, merkeziyetsiz finans (DeFi) dünyasında türünün tek örneği bir tasarımla alım satım aracı oluşturan benzersiz bir ürün olarak görülür. Uzmanlar bu sebeple DEXE Coin’in başarılı bir proje olduğu yönünde fikir birliğine varmaktadır. Projenin arkasındaki geliştirici ekip, DEXE Coin’i 2019 yılından bu yana tüm tecrübelerle ve endüstri standartlarına göre geliştirmeyi sürdürmektedir.

  DEXE Coin Geleceği Ne Olur?

  DEXE Coin’in geleceğine dair tahminler sunan analistler, hızlı bir yükseliş beklentisi içinde olduklarını belirtiyorlar. Uzmanlar, DeFi dünyasında benzersiz bir alım satım platformu kuran bu projenin yerel kripto para birimi DEXE Coin fiyatının bazı düzeltmeler yaşasa da yükseliş gösterebileceğini açıklıyor. DEXE Coin, 2021 yılından sonra da yükseliş hareketini devam ettirmesi bekleniyor.

  DEXE Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 DEXE fiyatı %dexe+try% TL. Döviz cinsinden ise %dexe+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, DEXE 24 saatte %dexe+yuzde%.

  Kripto para borsalarından gelen güncel verilere göre DEXE Coin fiyatı. Döviz cinsinden ise olarak borsalarda alıcı buluyor. Ayrıca DEXE Coin son 24 saatte oranında hareket etti.

  Diğer tüm kripto para birimlerinde olduğu gibi DEXE Coin fiyat değişimleri anlık olarak tabloya yansıtabiliyor. Kripto para piyasasında özellikle DEXE Coin gibi altcoin projeleri, en büyük kripto para birimi olan Bitcoin hareketlerine göre değişim gösterebiliyor. Bu yüzden DEXE Coin fiyat belirsizliğine bağlı olarak yanlış bir pozisyon açmamak için DEXE Coin’in güncel fiyatı yakından takip edilmelidir. 

  DEXE Coin Nasıl Alınır?

  DEXE Coin satın almak için kripto para topluluğunun en çok tercih ettiği popüler kripto para borsalarını kullanabilirsiniz. DEXE Coin almak için şu aşamaları uygulamanız yeterlidir:

  • 1.Adım: DEXE Coin’in listelendiği Binance kripto para borsasını tercih edebilirsiniz. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’e giriş yapılmalıdır. 
  • 2. Adım: Binance ana sayfasında “Hesap Oluştur” sekmesine giriş yaptıktan sonra tüm KYC işlem adımları tamamlanarak hesap açılmalıdır.
  • 3. Adım: Açılan hesaba yine borsadaki “Para Yatırma” bağlantısı üzerinden giriş yaparak uygun para yatırma yöntemiyle para  transferi gerçekleştirilmelidir.
  • 4. Adım: Para transferi gerçekleştirdikten sonra DEXE Coin paritesinin bulunduğu satın alma sayfasına geçiş yapılmalıdır.
  • 5. Adım: Binance borsasının güncel fiyatlarına bakarak DEXE Coin alım emri girilmelidir.
  • 6. Adım: Emrin onaylanmasından sonra sanal cüzdana gelen coinler burada tutulabilir veya daha güvenli donanım cüzdana aktarılarak saklanabilirler.

  Avantajları Neler?

  DEXE Token avantajları: 

  • Azalan Risk: DEXE Coin kripto para biriminin kullanıldığı ağ DEXE Network, Shell ile ortaklık yapmaktadır. Bu yüzden ortaklık anlaşmasından dolayı para kaybet olasılığınız çok düşüktür. Eğer bir zararla karşılaşırsanız bu zararlar Shell tarafından karşılanacaktır.
  • Kar Payı Kazanma: Yatırım gününüz geldiği zaman elde edeceğiniz kazanç oranı yüzde 99’a yakın bir oranda olacaktır. Bu da yüksek oranda getiri elde edeceğiniz anlamına gelir. 
  • Esnek Yatırım: Belirli bir yatırım miktarı seçmeniz zorunlu değildir. DEXE Coin ile daha yüksek bir kâr elde etmek istiyorsanız bütçeniz kadar yatırım yapabilirsiniz. 

  Dezavantajları Ne?

  • Saldırı Riski: DEXE Coin, her kripto para biriminde olduğu gibi borsalara veya aracı kurumlara ait sanal cüzdanlarda saklandığında saldırı riskiyle karşı karşıyadır. Donanım cüzdanlara DEXE Coin bakiyenizi aktararak daha yüksek güvenlik önlemleri alabilirsiniz. 

  Sonuç

  DEXE Coin, DeFi sektöründe öne çıkan DEXE Network ağının yerel kripto para birimidir. Kullanıcılara merkezsiz bir ortamda güvenilir bir şekilde yatırım yapıp, finansmanı sadece kendi cüzdanı üzerinden kontrol etme fırsatı sağlar.

  Neteller, Skrill, Payooner, Web Money, Bank Transfer, Qiwi Wallet ödeme yöntemlerini kabul etmektedir. Binance dışında Uniswap, MXC, 1inch Exchange platformlarından da alınabilir. 2021 boğa piyasasında etkili bir fiyat artışı yapan DEXE, gelecekte daha güçlü fiyat artışları yaşayabileceği düşünülüyor. Bu artışta hem ETH hem BSC ağında işlem görmesinin de payı olacak gibi duruyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle