Kriptopara

DEXE Token Geleceği 2021 - Dexe Yükselmeye Devam Eder mi?

  Son dönemlerdeki dalgalanma hareketleri ardından etkili bir değer kazanımı ile dikkatleri üzerine çeken Dexe Token, yatırımcıların yakın takibine girdi. Yatırımcılar Dexe Token yatırımları öncesinden pek çok farklı konuyu araştırıyorlar. Bu yazımızda en çok merak edilen Dexe Token yükselmeye devam eder mi, grafik yorumu nasıl, gelecekte nasıl bir noktada olabilir, fiyat tahminleri neler sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

  DEXE Token Geleceği 2021

  Dexe Token geleceği hakkında yorum yapan analistler yakın geleceğe dair olumlu ifadeler kullandılar. Analistler daha çok 2021 yılı sonunu konu alıyorlar. Seneyi tamamlarken Dexe Token fiyat artışı ile karşılaşabileceğimizi belirten analistler, 2022’de ise daha yüksek bir artışın olabileceğini düşünüyorlar. 

  Analistler, Dexe Token’ın yatırımcıların özerk akıllı sözleşmeleri kullanabilmesine olanak sağladığını, bu yüzden popüler hale gelebileceğini savundular.  Diğer yandan, ERC-20 taban sayesinde yerel yardımcı program belirteci görevini üstlenmesine bağlı olarak, gelecekte adından söz ettirebileceğini belirttiler. 

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 DEXE fiyatı %dexe+try% TL. Döviz cinsinden ise %dexe+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, DEXE 24 saatte %dexe+yuzde%.

  Dexe Token Yükselmeye Devam Eder mi?

  Analistlere göre Dexe Token yükselişi devam edebilir. Kısa veya orta vadeli yükselişin devam etmesini olası bulan analistler Eylül ortasında ise bir fiyat düşüşünün gelebileceğini düşünüyorlar. Analistler, Dexe Token’ın Eylül ortasında dalgalanma yapabileceğini ancak 2021 sonunda yepyeni bir değer kazanımına sahne olabileceğini savundular. Onlara göre 2021 tamamlanırken Dexe Token için 19.42 dolar seviyesinden fiyatlanma gözlemlenebilir. 

  Dexe Token Grafik Analizi

  Dexe Token için son olarak Ağustos ayı grafiğini yorumlayan anonim analistler, yükseliş trendine dikkat çekiyorlar. Dexe Token’ın fiyat hacmini kazanabilmesi konusunda umutlu olan ve orta vadede artış devamı bekleyen analistler, Pullback noktasından yeni bir artışın başladığını belirttiler. 2. Dalgada ise direnç aşımının olulaşabileceğini vurguluyorlar.

  Dexe Token grafiğine baktıklarında, ilk olarak alt alan direncinin kırıldığını gördüklerini ifade eden analistler, Dexe Token’ın üst dirençte tutunabildiğini belirttiler. Analistler 16 dolarlık direncin kırılması ve ardından %22 oranında artışın gelmesi ile kısa vadeli yükseliş olasılığını güçlendiğini savunuyorlar. Analistlerin açıklamalarına göre yeni direnç noktası ise 17.32 dolarlık seviye oldu. Bu seviyenin kırılabilmesi halinde 18.50 dolarlık alana yükselişin hız kazanabileceği ifade ediliyor.

  Analistlerin DEXE Token Fiyat Tahminleri

  Dexe Token fiyat tahminlerini gündeme taşıyan analistler, değer kazanım ihtimalinden söz ettiler. Birçok farklı analist Dexe Token’ın fiyat artışını sürdürebileceğini düşünüyorlar. Yazımızın bu bölümünde Dexe Token fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte analistlerin Dexe Token fiyat tahminleri:

  CoinArbıtrage DEXE Token Fiyat Tahmini

  CoınArbıtrage tarafından yapılan Dexe Token’a yönelik fiyat tahminleri şu şekilde sıralanır:

  • Analistlerin tahminine göre, Dexe Token 2021 sene sonunda 17.2725 dolardan işlem görebilir.
  • 2022 senesinin ikinci yarısından Dexe Token fiyatının 32.1390 dolar olabileceğini savunan analistler, 2023 yıl sonu için 52.00 dolarlık fiyat tahmini gerçekleştirdiler.
  • Analistlere göre, 2024 senesi tamamlandığında Dexe Token şaşırtıcı bir şekilde 84.13 dolarlık fiyatı tabloya alabilme potansiyeline sahip. 

  AncelotCrypto Dexe Fiyat Tahmini

  AncelotCrypto takma adlı anonim analistin Dexe Token için gerçekleştirdiği fiyat tahminleri şu yöndedir;

  • Anonim analist 2021 yıl sonunda Dexe Token’ın 19.42 dolarlık alandan işlem görebileceğini tahmin etti.
  • 2022 ikinci yarısında tabloda görebileceğimiz Dexe Token fiyatının 33 dolar olabileceğini savunan analist, 2023 sene sonunda 45.86 dolarlık fiyatın grafikte yer alabileceğini ifade etti.
  • Anonim analiste göre, 2024 ikinci yarısı içinde Dexe Coin’in en yüksek performanstaki fiyatı 75.12 dolar seviyesinden olabilir.

  Sonuç Olarak

  Analistlerin Dexe Coin grafik yorum ve fiyat tahminlerine bakıldığında değer kazanım olasılığının işaret edildiği görülüyor. Analistler Dexe Coin’in yakın gelecekte artışa gidebileceğini ve özellikle 2024’te rekor fiyatları görebileceğini savunuyorlar. DeFi sektörünün önemli bir parçası olan DEXE, hem ETH hem BSC ağında işlem görüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle