BTC Gurusu Konuştu: Hedef 34 Bin, Yükselişe Hazır Olun!

  Bitcoin’de yeni haftayla birlikte başlayan yükseliş isteği analistleri de hareketlendirdi. İsabetli tahminleri ile tanınan kripto para analisti Tone Baya, lider kripto para biriminde 34 bin dolar ile yükseliş müjdesi verdi.

  Amerika Birleşik Devletleri (ABD) borçlanma limitinden gelen uzlaşı haberi ile birlikte yükselişe geçen lider kripto para birimi ardından analistler hareketlendi. İsabetli değerlendirmeleri ile kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başaran kripto para analisti Tone Vays, Bitcoin’de (BTC) yükseliş müjdesi verdi. Analist ilk hedef olarak 34 bin dolara işaret ediyor!

  “Bitcoin İçin Yükseliş Zamanı”

  Kripto para piyasalarının yakından takip ettiği analist Tone Vays, 122 bin takipçisi bulunan YouTube kanalından bir canlı yayın düzenledi. Yayında ABD borç tavanı limitinden yaşanan gelişmelerle 28 bin dolar üzerine yükselen Bitcoin hakkında konuşan Vays, “Bitcoin için gerçekten yükselme zamanı” dedi.

  Yükseliş ihtimalini güçlü görse de haftalık periyotta yaşanan olumsuzluğa değinen Vays, “Ancak haftalık perspektiften bakıldığında, gerçekten yeterli yükseliş yok. Ama nasıl gücü tercih ettiğimizi biliyorsunuz. Yeni zirveleri tercih ederim. Kırılmaları tercih ederim.” ifadeleri ile durumu özetledi.

  “34 Bin Dolarda Bazı Dirençlerle Karşılaşacağız”

  Analist lider kripto para biriminde yükseliş beklentisini rakamsallaştırmayı ihmal etmedi. 30 bin dolar seviyesinin önemine değinen Vays, “Yeni bir zirve yapana kadar haftalık ölçekte biraz zamanımız var. Birkaç bin dolara daha ihtiyacımız var. 30 bin doları kırmamız, Lucid SAR’ı çevirmemiz gerekiyor.” dedi.

  30 bin dolar üzerinde lider kripto para biriminin hedefine değinen ünlü analist, “Sonra 34 bin dolarda bazı dirençlerle karşılaşacağız. Yani bu benim direncim ve 30 bin doların üzerine çıkmamız gerekiyor.” İfadelerini kullandı.

  Glassnode 33.500 Dolar Dedi!

  Analist Tone Vays gibi zincir üstü veri analitik şirketi Glassnode BTC için benzer seviyelere işaret etti. Bitcoin’de 33 bin 500 dolar hedef veren Glassnode, “Aktif yatırımcı maliyet tabanı şu anda yalnızca aktif olarak katılan yatırımcıları hesaba katan ve yakın vadeli bir üst sınır fiyat modeli sağlayan 33 bin 500 dolardan işlem görüyor.” ifadeleri ile notunu paylaştı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle