Chronicle (XNL) Coin Nedir, XNL Token Nasıl Alınır?

  Piyasa hedeflerini orta vadede yakalayan Chronicle (XNL) Coin, yeniden yatırımcıların gözdesi olmayı başarmıştır. İşlem gördüğü piyasalarda XNL Token alıcısının fiyatlardan son dönemde yaşadığı etkilenme sonrasında popülerliği artmıştır. Listeleme yapan piyasalardaki işlem hacmi ise analistlerin de 2022 görüşlerini revize etmesine neden olmuştur. Chronicle (XNL) Coin hakkında merak edilen tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. 

  Chronicle (XNL) Coin Nedir?

  Chronicle (XNL) Coin, Chronicle’a güç sağlayan, topluluğa bir dizi ödül ve teşvik sunan yardımcı program simgesidir. Ticaret ücretlerinde indirim, yönetim ve oylama ödülleri ile piyasa işlemine imkan veren bir tokendir.   

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  20212 yılında piyasalarda yerini alan Chronicle, NFT’ler için hem yayıncı hem de pazar yeri olma amacıyla tasarlanmış bir projedir. Kullanıcıların doğrudan büyük markalardan lisanslı ve kimliği doğrulanmış dijital varlık koleksiyonu ürünlerini satın almalarını sağlamasının yanı sıra satış ve takas yapmalarına da imkan vermeyi amaçlamaktadır. 

  Diğer yandan kullanıcılar söz konusu resmi lisanslı dijital koleksiyonlar için teklif ve hediye verebileceklerdir. XNL Token ise bu platformun yardımcı program simgesi olma amacıyla üretilmiş ve piyasalarda yerini almıştır. Chronicle (XNL) projesinin tüm detaylarını: https://www.chronicle.io/ bağlantı adresinden görebilir ve aklınıza takılan soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. 

  Chronicle (XNL) Coin Yorum

  Piyasalara yön veren analistlerin görüşleri son derece çelişkili bir yol izlemektedir. Ünlü ekonomistlerin son dönem piyasa hareketlerine bakarak getirdikleri yorumlar, piyasa belirsizlikleri ile birleştiğinde Chronicle (XNL) Coin’i kötü bir yatırım aracına dönüştürmüştür. Ancak uzun vade fiyat beklentileri ise pozitif yönde değerlendirilir. Bu neden çelişkili projeksiyona sahip XNL Token, bir süre daha yakından takip edilecektir. 

  Chronicle (XNL) Coin Geleceği 

  Uzun vadeli hareketi hakkında net tahminler olmasa da ortalama - %94 oranında düşük bir potansiyele sahip olduğu ifade edilmektedir. Kar etme potansiyeli son derece düşük olan Chronicle (XNL) Coin, 2023 yılına kadar 0,63 hedefini yakalamaya uğraşacaktır. Piyasa beklentilerinde ciddi bir düşüş görülmektedir. 5 yıllık hedefinde ise olumlu yönde düzeltmeler yaşanabilecektir. 

  Chronicle (XNL) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: PancakeSwap (V2), Gate.io, KuCoin platformlarına erişim sağlanır.
  • 2. Adım: Hesap açma adımları takip edilir. 
  • 3. Adım: Aktivasyon ve transfer işlemi yapılır. 
  • 4. Adım: Tanımlanan bakiyeyle XNL/BUSD, XNL/USDT işlem çiftleri ile alım yapılır. 
  • 5. Adım: Borsa veya cüzdan hesaplarında saklanır. 

  Avantajları Neler?

  Chronicle (XNL) Token avantajları şunlardır:

  • Sınırlı sayıda NFT ürüne Premium erişim sağlar. 
  • Ticaret ürünlerinde platform indirimleri kazandırır. 
  • NFT gelişimine bağlı olarak gelecekte önemli bir konuma sahip olması beklenmektedir. 

  Dezavantajları Neler?

  Chronicle (XNL) Token dezavantajları şunlardır:

  • Grafik görünümü çelişkili bir analize sahiptir. 
  • Analistlerin beklentileri kısa vade için olumsuz yöndedir. 
  • Risk potansiyeli yüksektir. 

  Sonuç Olarak

  NFT dünyasının yakın gelecekte yaygınlaşacak olması projenin gelecek vizyonunda önemini artırmıştır. Ancak XNL Token son dönemde piyasalarda görülen yoğun sis nedeniyle beklentinin altında kalmıştır. Chronicle (XNL) Coin’in güçlü proje hedefleri ilerleyen dönem için kar potansiyelini yükseltebilir. Ancak kısa ve orta vade için ciddi piyasa risklerinden söz edilmektedir. Çelişkili bir projeksiyona sahip oluşuyla riskli bir yatırım aracı olarak değerlendirilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle