Kripto Para

Chainlink (LINK) ile Mogul anlaşması duyuruldu

  Kripto para sektörünün yakından takip edilen Chainlink (LINK) yeni bir anlaşma duyurusu yaptı. Buna göre film finansman startup’ı Mogul ile Chainlink (LINK) iş birliği konusunda anlaştı…

  Chainlink (LINK) ilk versiyonunu kazanç dağıtımında şeffaflık için kullanmak üzere film finansman startup’ı Mogul ile anlaşma yapıldığı duyuruldu. Kripto para basınında yer alan son haberlere göredMogul ile Chainlink işbirliği konusunda anlaşmaya vardı. Bu anlaşmaya göre, Chainlink altyapısı kullanacak startup, fiyat ve yayıncılık konusunda işlem yapacak.

  Mogul startup platfomunun Chainlink entegrasyonu, yazılımın ilk ayağında gerçekleşecek. Yapılan duyuruda Chainlink entegrasyonunun avantajlarına ve nedenlerine de yer verildi. Eşit denetim, yatırımcılar arasında eşit temettü dağıtımı ve gerçek zamanlı ETH/USDC işlemleri için dolar tabanlı ödemeler anlaşmaya sebep olarak gösterildi. 

  Chainlink Sistemi Entegrasyonu 

  Mogul, film endüstrisinin yaşadığı sorunları çözmeyi hedefliyor. Kripto para sektöründe de adından sık sık söz ettirmeyi başaran bu startup platformu, kullanıcı odaklı çözümler arıyor. Mogul proje ekibine göre blockchain standardizasyon, şeffaflık ve maliyetler konusunda avantaj sağlayabilecek özelliklere sahip olmasıyla öne çıkıyor.

  Mogul, STARS token’ları ile kullanıcıların oy verme ve ödül dağıtımını sağlamayı hedefliyor. Ayrıca, operasyonları için uygulama içi ödeme sistemi geliştirdiler. Mogul Prodüksiyon’un kurucu ortağı David Cormican, bu ortaklık ve işbirliği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Yeni entegrasyonun film finansmanı, kullanıcı tecrübesi ve sanatçılar lehine olacağına inanıyor. Cormican’a göre Chainlink entegrasyonu, gizlilik yanında şeffaflık da getirecek.

  Collection Account Manager (CAM) Duyuruldu

  Film finansmanı alanındaki zorluğu çözmek için oluşturulan Collection Account Manager (CAM), sektördeki ağırlığını koymaya devam ediyor. Film prodüksiyon işlerinde üçüncü parti denetçi konumunda bulunan CAM, Chainlink (LINK) tarafından sağlanan blockchain oracle’ları kullanıyor.

  Bu oracle’lar, CAM verilerini akıllı sözleşmelerde yayınlamak ve adil ve merkezi olmayan bir şekilde ödemeleri sağlamak için gerekli görülüyor. Mogul ekibi tarafından önerilen Chainlink (LINK) oracle’ları için daha fazla kullanım senaryosu ve merkezi olmayan bir film prodüksiyon ortamı oluşturmak için kullanılacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle