ADA coin yükselecek mi? Pizzino yorumladı

  Kripto para topluluğunun popüler analistleri arasında yer alan Jason Pizzino, bu sefer Cardano fiyatının geleceğini değerlendirdi. Yüksek profilli kripto yatırımcısı ve analisti Cardano yatırımcılarını ilgilendiren çok önemli detaylar paylaştı…

  Kripto para piyasasında son dönemin en popüler altcoin projelerinden olan Cardano (ADA), yatırımcıları tarafından yakından takip edilmeye devam ediliyor. Yüksek profilli kripto yatırımcısı ve analisti Jason Pizzino da Cardano fiyatının geleceğini değerlendirdi. Ethereum’un rakibi Cardano, piyasaları sarsan son kripto düzeltmesine rağmen yatırımcılarını memnun eden bir grafik çizmesiyle öne çıkıyor. 

  ADA’nın USD karşısında kısa vadede iyi performans gösterdiğine dikkat çeken Pizzino, altcoin yatırımcılarının merak ettiği açıklamalara değindi. Popüler analist son raporunda, ADA’nın USD karşısında uzun vadede iyi bir performans sergilemesini beklediğini açıkladı. Fakat ünlü analiste göre ADA’nın bir sonraki yükselişi için biraz zaman geçebileceği konusunda uyarılarda bulundu.

  Cardano Fiyatı Yükselecek Mi?

  Altcoin yatırımcılarının en çok merak ettiği Cardano (ADA) fiyatında yükseliş beklentisi hakkında konuşan deneyimli analist Jason Pizzino şunları söyledi: “Tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağımıza veya yakın zamanda beş doları göreceğimize inanmıyorum. Bunu çok daha zayıf bir boğa piyasası olarak görüyorum. Daha güçlü bir boğa piyasasını yeniden biriktirebilmemiz, tabanı güçlendirebilmemiz ve sonra havalanabilmemiz için bizi daha uzun bir süre bu aralıklarda tutacak.”

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analist Pizzino, ADA/BTC grafiğinin nispeten sağlıklı göründüğüne de dikkat çekti. Deneyimli analist ayrıca ADA hacminin sığlaştığını ve bunun üstesinden gelinmesi zor bir faktör olabileceğini söyleyerek yatırımcılara uyarılarda bulundu. 

  Cardano ve Solana Karşılaştırması

  Ünlü analist Cardano’nun karşısında pek güçlü görünmediği varlık olarak Solana (SOL) örneğini verdi: “SOL, çöküşün ardından son birkaç hafta içinde oldukça iyi bir seyir izledi ve piyasanın geri kalanı ya sabit kaldı ya da düştü. Yani SOL son birkaç haftadır daha güçlü, ancak Cardano zeminini koruyor. Eski düşük seviyelere geri dönmedik, bu iyiye işaret, önceki seviyelerde direnç bulduk, sorun yok.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle