Kriptopara

CAKE Coin Geleceği Ne Olur? PancakeSwap Alınır mı?

  PancakeSwap (CAKE) Coin birçok yatırımcı ve analistin yakın takibine girmeyi başardı. 2021 ilk yarısında hareketli bir seyri izleyen CAKE Coin hakkında yeni tahminler gelmeye devam ediyor. Bu yazımızda analistlerin görüşlerini temel alarak CAKE Coin alınır mı, gelecekte nasıl bir noktada olabilir, fiyat tahminleri ne yönde sorularına açıklık getirmeye çalışacağız. 

  CAKE Coin Geleceği Ne Olur?

  Analistlerin ortak görüşleri ele alındığında CAKE Coin için 2021 ilk periyodu kapanışında değer kaybının gündemde olabileceği görülüyor. Analistler CAKE Coin’in fiyatını 2021 senesinin ikinci yarısı içinde yükseltebileceğini düşünüyorlar. Bu kapsamda orta vadeli süre ardından CAKE Coin’in parlak bir tabloyu sahneye alabileceğini açıklıyorlar. Analistler 2021 yılı ikinci periyot ortasında CAKE Coin’in 45 dolar ile 50 dolar bandı arasında konumlanabileceğini aktardılar. 

  PancakeSwap Alınır mı?

  Analistlere göre CAKE Coin 2021 senesinin ikinci yarı girişinde değer kaybı yaşayabilir. Bu noktanın ise alım için uygun koşulları sunabileceği düşünülüyor. Çünkü analistlere göre 2021 yılı ikinci periyodu içinde CAKE Coin değer kazanımına gidebilir. 45 dolar ile 50 dolar bandına yükselebileceği açıklanan CAKE Coin’in 2021 senesinde yatırıma değer altcoinler arasında olduğu analistlerce belirtildi.

  Fiyat Artış Tahminini Etkileyebilecek Faktörler

  Analistler CAKE Coin’in 2021 yılının ikinci yarısında değerlenmesini bekliyorlar. Bu beklentilerini şekillendiren faktörleri sıralarken sundukları bilgiler ise şunlar:

  • Teknik ve temel analiz sonuçlarına göre CAKE Coin’in 2021 senesi tamamlanmadan rekor bir fiyatı tabloya alabileceğini düşünüyorlar. 
  • CAKE Coin’in Binance Smart’ta yer alan dikkat çekici altcoinler ile işleme girmek amacıyla kullanıldığını açıklıyorlar. Bu avantajın alım taleplerini besleyebileceğinin altını çizdiler.
  • Analistler BERTH-ETH, LINK-BUSD, CAKE-BNB gibi birçok işlem çifti üzerinden stake gerçekleştiren yatırımcıların CAKE Coin kazancı elde ettiklerini vurguladılar. Piyasa volatilitesinden korunarak coin kazanmak isteyenlerin 2021 senesinde CAKE Coin alımına yönelebileceklerini düşünüyorlar.

  Bu faktörlere bağlı olarak CAKE Coin artış tahminlerini 2021 ikinci yarısına yönelik gerçekleştirdiler.

  WalletInvestor CAKE Coin Geleceği Hakkında Ne Düşünüyor?

  WalletInvestor analistleri CAKE Coin’in 2021 sene sonuna doğru değerlenebileceğini düşünüyorlar. Onun yakın geleceğinde ise fiyat düşüşünün rol oynayabileceğini açıkladılar. 2021 ilk yarı sonunda CAKE Coin’in 25 dolar ile 30 dolar bandı arasına gerileyebileceğini ifade ettiler. Sene sonuna en yakın noktada ise fiyatın 45 ile 50 dolar bandı arasına ulaşabileceğini vurguluyorlar.

  Aayush Jindal CAKE Coin Geleceğini Yorumladı

  Aayush Jindal, CAKE Coin’in geleceğinin parlak olduğunu düşünüyor. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilen CAKE Coin’in daha güçlü bir hale gelebileceğini açıkladı.  Analiste göre CAKE Coin’in orta vade ardından, 2021 ikinci periyodunda 45 dolar ile 50 dolar bandı arasında konumlanabilir.

  The Signalyst Ne Düşünüyor?

  The Signalyst analistleri CAKE Coin’in yakın geleceğinde değer kaybının olabileceğini açıklıyorlar. Onlara göre 2021 ilk yarısı sonunda oluşabilecek değer kaybı bir fırsata çevrilebilir. Çünkü CAKE Coin’in 2021 yıl sonunda 50 dolar ile 55 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyorlar. Bu kapsamda uzun vadeli kazanç hedefi için CAKE Coin’in değerlendirilebileceğini açıklıyorlar.

  Kaleo PancakeSwap Geleceği İçin Ne Dedi?

  Kaleo CAKE Coin’in 2021 senesi ikinci yarısında 45 dolar bandını aşabileceğini açıklıyor. Analist aynı zamanda 2021 senesinin ikinci periyodunda ETH ve BTC fiyat artışlarının yaşanabileceğini açıkladı. Tüm altcoilerin ve CAKE Coin’in ise bu olası yükselişten beslenebileceklerini düşünüyor.

  Sonuç

  Binance desteği ve BSC ağının gücü ile parlak bir dönem yaşayan CAKE Coin, sunduğu avantajlara ve teknik analiz sonuçlarına göre değer kazanması beklenen bir altcoin oldu. 2021 senesinin ikinci yarısında daha popüler hale gelmesi beklenen CAKE Coin’in yatırıma değer olduğu ifade ediliyor. Analistlerin dikkatini çeken CAKE Coin eğer tahminlere uygun hareket ederse sene sonunda yatırımcılarının yüzünü güldürebilir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle