Kripto Para

Tarihin en büyük BTC etkinliği başlıyor!

  Dünyanın çeşitli bölgelerinden on binlerce katılımcı eşliğinde düzenlenecek olan Bitcoin 2022 etkinliği 6 Nisan Çarşamba günü ABD’nin Miami şehrinde başlıyor. Kripto para topluluklarının uzun zamandır beklediği, sektör temsilcilerinden birçok ismin yer alacağı etkinliğin, tarihin en büyük Bitcoin (BTC) organizasyonu olması bekleniyor.

  Kripto para piyasaları 2009 yılında Bitcoin’in (BTC) piyasaya sürülmesi ile ortaya çıktı ve yaklaşık 13 yıldır dünyanın her yerinden insanlar kripto paralarla çeşitli işlemler gerçekleştiriyor. Başlarda, eşler arası ödemelerde aracı platformlar olmadan transfer gerçekleştirebilme amacı ile kullanılan ve gelinen noktada bambaşka boyutlara ulaşan kripto paralar, her yıl daha da fazla büyümeye devam ediyor. Gittikçe genişleyen kripto para toplulukları, 6 Nisan’da ABD’nin Miami şehrinde başlayan Bitcoin etkinliğinde bir araya geliyor.

  Bitcoin 2022 Etkinliği Nedir?

  Kripto para topluluklarının uzun bir süredir beklediği etkinlik sonunda geldi. Tarihin en büyük Bitcoin organizasyonu olması beklenen Bitcoin 2022 etkinliği Miami’de düzenlenecek. Organizasyon 6-7-8-9 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek ve etkinliğin ilk 3 gününde konuşmalar ve çeşitli aktiviteler düzenlenecek. Ardından ise son gün organizasyon kapsamında konserler düzenlenecek. Söz konusu dev Bitcoin etkinliğinde, gözler gelecek olan duyurularda olacak.

  Bitcoin 2022’de Kimler Olacak?

  Bitcoin 2022 etkinliğinde sektörden çok sayıda temsilci konuşmacı olarak yer alacak. Bitcoin destekleri ve Bitcoin yatırımları ile bilinen ünlü isimlerin yer alacağı organizasyonda El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, PayPayl’ın kurucusu Peter Thiel, Ark Invest CEO’su Cathie Wood, efsane tenisçi Serena Williams, ünlü psikolog Jordan Peterson gibi isimler konuşmacı olarak yer alacak. Organizasyonda, Bitcoin fiyatını etkileyebilecek gelişmelerin de yaşanacağı tahmin ediliyor.

  Bu Yıl Sürpriz Bir Duyuru Gelir Mi?

  Her yıl düzenlenen Bitcoin etkinliğinde kripto para piyasaları adına önemli gelişmeler yaşanıyor. Bu yıl da yakından takip edilecek olan etkinlikte, yine sektörü etkileyebilecek büyük bir gelişmenin duyurulması bekleniyor. Hatırlanacağı üzere Bitcoin 2021 etkinliğinde, El Salvador’un Bitcoin’i resmi para birimi olarak kabul edeceği açıklanmıştı. Bitcoin 2022 etkinliğinde de buna benzer bir duyurunun yapılıp yapılmayacağı merakla bekleniyor. Organizasyonda özellikle de 7 Nisan Perşembe gününün ayrı bir öneme sahip olabileceği ifade ediliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle