Kripto Para

Bu hafta önemli görülen 5 kripto para gelişmesi

  Mart ayının ilk haftasında takip edilmesi gereken 5 kripto para gelişmesi açıklandı. Özellikle altcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken bu gelişmeler, kripto para birimlerinin fiyatlarını etkileyebilir…

  1 ile 7 Mart arasındaki günlerde üstünde durulan 5 altcoin şu şekilde sıralandı: Cardano, Kava, Elrond, Fantom ve PankeSwap. Bu kripto para birimlerinin bu hafta takip edilmesi gereken önemli gelişmelere gebe olduğu belirtiliyor. Özellikle altcoin yatırımcıları bu gelişmeleri yakından takip edecekler.

  Haftanın Önemli Kripto Para Gelişmeleri 

  Cardano (ADA) kripto para birimi son dönemde altcoin piyasasının en çok tercih edilen ve takip edilen kripto para birimlerinden biri oldu. Uzun zamandır Cardano ağında beklenen Mary güncellemesi 1 Mart akşamı gerçekleştiriliyor. Kripto para yatırımcıları Cardano ağında gerçekleşecek bu güncellemenin ADA fiyatlarına nasıl yansıyacağını merak ediyor. 

  TSİ 2 Mart 00:44’te başlaması planlanan Cardano Mary güncellemesi, kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilecek. Bu güncelleme sonrasında ağ yeni dijital varlıklara ev sahipliği yapabilecek ve merkeziyetsiz finans dünyasına açılmış olacak.

  Kava ekibi birkaç haftadır test edilen Mainnet 5 güncellemesini 4 Mart günü TSİ 18:00’de başlatacak. Cosmos tabanlı projede gerçekleşecek bu güncelleme de altcoin yatırımcıları tarafından yakından takip edilecek. Kava bu güncelleme sayesinde bir süre önce hayata geçen IBC teknolojisini kullanmaya başlayacak.

  Altcoin Gelişmeleri Yakından Takip Edilecek

  Altcoin fiyatlarında ve piyasasında önemli etki yapabilecek gelişmelerden bir diğeri de Elrond ağında meydana gelecek. Romanya merkezli Netopia adlı ödeme şirketi, müşterilerine 1 Mart tarihinden itibaren eGOLD ile işlem yapma fırsatı sunacak. Bu gelişmenin kripto paranın fiyatlarına olumlu yansıyacağı düşünülüyor.

  Öte yandan Fantom geliştiricileri, geçtiğimiz hafta yaşanan olayın ardından ağın genel performansını da iyileştirmeye çalışacaklar. Fantom Opera’da 25 Şubat tarihinde yaşanan bir sorun, ağa yeni blok onaylamama problemini gündeme getirmişti. Bu güncellemeler ile birlikte Fantom fiyatlarında yükseliş beklentisi oluştu. Son olarak PankeSwap (CAKE), 4 Mart tarihinde yeni bir IFO düzenleyecek. Bu IFO’da Yieldwatch’a (WATCH) yer verileceği duyuruldu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle