Bu altcoinler boğa sinyali yaktı! 3 projede kazanç fırsatı

  Lider kripto para Bitcoin (BTC) fiyatı konsolide olurken altcoin piyasasındaki gelişmeler yatırımcıların dikkatinden kaçmıyor. Analiz şirketi Santiment, üç farklı altcoin projesinde yükseliş yönlü hareket beklediklerini duyurdu.

  Kripto para piyasası her eylül ayında olduğu gibi yine konsolidasyon ve düşüş eğilimi ile fiyatlanıyor. BTC fiyatında kayda değer bir yükseliş hareketinin olmaması, altcoin piyasasına akan parayı da azaltmış durumda. Buna rağmen kripto para piyasasındaki yükseliş fırsatlarını iyi değerlendirmek isteyenler için önemli bir uyarı geldi.

  Kripto para analiz şirketi Santiment, resmi X hesabından yeni bir altcoin raporu paylaştı. Uzmanlar, bu hafta özellikle 3 altcoin projesinde önemli gelişmeler yaşandığını belirterek boğa sinyali tespit etti. Analistler, her üç altcoinde artan ağ aktivitesine dikkat çekti.

  Ağ Aktivitesi Artan Altcoinler Dikkat Çekti

  Altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmayan paylaşımda Santiment, “Loom Network (LOOM), Frontier (FRONT) ve Immutable (IMX)” projelerinde yükseliş yönlü beklenti içinde olduklarını açıkladı. Son bir haftada bu projelerin ciddi oranda değer kazanması ve ağ aktivitelerinde artış olması altcoin trader’ları için önemli fırsatlar sunuyor.

  Analistlerin paylaştığı verilere göre LOOM fiyatı yüzde 145 oranında, FRONT fiyatı ise yüzde 138 oranında kayda değer artışlar yaşadı. Diğer proje olan IMX ise zirve seviyeden bir miktar geri çekilme ile yüzde 15 oranında kâr marjı sağladı. Analistler, bu 3 projede yeni adres sayısının hızla arttığını ve ağ aktivitelerinde büyük çaplı artış yaşandığını vurguladı.

  LOOM, FRONT ve IMX Fiyatları Mercek Altında

  Santiment ekibine göre bu projelerde ağ aktivitesinin sürdürülebilir olması durumunda LOOM, FRONT ve IMX için boğa sinyalleri olumlu kalacak. Altcoin yatırımcılarının radarına giren bu üç projede fiyat hareketleri ve ağ aktivitesi verileri yakından takip ediliyor.

  Son 1 haftada iyi çıkış yakalayan altcoin projelerinden IMX yaklaşık 700 milyon dolarlık piyasa değeri ile öne çıkıyor. Analistlerin dikkat çektiği projelerde en düşük piyasa değeri olan proje 35 milyon dolarla FRONT oldu. Uzun bir süredir hareketsiz kalan popüler altcoinler dışında bu tarz düşük değerli altcoinlerde zaman zaman önemli kazanç fırsatları görülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle