Kripto Para

Oyun NFT ve DeFi’yi bir araya getiren Defina halka arz ediliyor

  Giderek yaygınlaşan NFT ve DeFi sektörü birleşerek yepyeni bir sektörü ortaya çıkarttı: GameFi. İçerisinde hem eşsiz NFT’lerin hem, oyun içi eşsiz item’lerin hem de merkezsiz finansın (DeFi)’nin bulunduğu Defina projesi de bu sektörün önemli bir parçası haline geldi.

  Defina Nedir?

  Oyun geliştiricileri ve blockchain yazılımcılarının ortak gücü ile ortaya çıkan Defina oyun projesi oyna kazan mantığına dayanan bir kripto projesidir. Defina Finance, oyuncuların oyun içi varlıklara sahip olmalarını ve bu yol ile para kazanmalarını sağlamak için merkezi olmayan finans (Defi) ve NFT'yi kullanan çevrimiçi bir blok zinciri oyunudur. FINA token ise, bu oyun içerisinde kullanılacak olan, BSC tabanlı kripto paradır. FINA, Defina ekosistemi içinde yer alan BEP-20 yönetişim ve yardımcı program belirtecidir.

  Defina ile neler yapabilirsiniz?

  Harika bir oyun deneyiminin yanı sıra, FINA token kazanabilir, NFT toplayabilir, oyun içinde takımınızı kurabilir, ticaret yapabilir, savaşabilir, kolleksiyonunuzu sergileyebilir,  özel madencilik ve daha bir çok etkinliğe katılabilirsiniz. 

  Defina oyununu oynamak için şunları yapabilirsiniz:

  1.Binance Akıllı Zincir (BSC) uyumlu bir Cüzdan kurun
  2 .Biraz FINA satın alın (token lansmanından sonra)
  3. Kahraman NFT'lerinizi pazar yerinden veya gizemli kutulardan satın alın
  4. Savaş ve FINA kazan

  FINA’ya Yatırım Yapan Kurumlar

  Defina projesinin token’ı olan FINA bir çok önemli kurum tarafından yatırım toplamış durumda. Bunların içerisinde OKEX, Huobi, Bonfire, Deedify, NEO gibi sektöre popüler olan isimler de yer alıyor. 

  FINA token halka arz Ediliyor

  Merkezi olmayan finans ve NFT'ler ile, blok zinciri tabanlı yeni bir oyun oluşturan Defina.Finance,  11 Eylül 2021 tarihinde Seedify platformu üzerinden halka arz edilecek. Projenin yerleşik coin’i olan FINA token, Seedify üzerinde 1 BUSD karşılığında 2,5 FINA şeklinde alınabilecek. Detaylı bilgiyi launchpad.seedify.fund bağlantısı üzerinden edinebilirsiniz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle