Kripto Para

BTC destekçilerini heyecanlandıran paylaşım! Joe Biden 2024 mesajını verdi

  ABD Başkanı Joe Biden, 2024 seçimleri için adaylık kampanyalarına devam ediyor. Biden’ın paylaştığı son video Bitcoin (BTC) destekçilerinin dikkatinden kaçmadı. ABD Başkanı Joe Biden’ın kupasında BTC maksimalistlerinin sembolü olan lazer göz efektinin olması kripto para yatırımcılarını heyecanlandırdı.

  ABD’de 2024 seçimleri öncesi adayların seçim kampanyaları hız kazandı. Mevcut ABD Başkanı Joe Biden, 2024’teki seçimlerde yeniden aday olacak. Yürüttüğü başkanlık kampanyası için sosyal medyada yeni bir video paylaşan Biden tüm dikkatleri üzerine çekti. Biden’ın BTC maksimalistlerinin sembolü olan lazer göz efektli kupası sosyal medyada gündem oldu.

  Joe Biden’dan Lazer Göz Mesajı

  ABD Başkanı Joe Biden “Bir fincan (kupa) Joe’nun tadı hiç bu kadar lezzetli olmamıştı” notuyla bir video paylaştı. Videoda ABD başkanı bir kupadan kahve içiyor ve “Kahvemi koyu severim” ifadelerini kullanıyor. Yakın plan çekim yapılan videoda Biden’ın elinde tuttuğu kahvedeki semboller kripto para yatırımcılarını heyecanlandırmaya yetti.

  Biden’ın kahve fincanında 2024 yazısı ve Biden’ın lazer gözlü portresi yer alıyor. Bitcoin ve kripto para destekçilerinin yakından tanıdığı lazer göz efekti sosyal medyada yeniden gündem oldu. Hatırlanacağı üzere lazer gözler 2021 yılında BTC yatırımcıları, kullanıcıları ve destekçileri arasında epey popüler olmuştu.

  Lazer Göz BTC Destekçilerinin Sembolü

  BTC rallisinde sosyal medyada bir “meme”e dönüşen ve ünlü isimlerin peş peşe lazer gözlü fotoğraflarını paylaştığı bir akım olan lazer gözler yeniden gündemde. Sosyal medya hesaplarında lazer gözlü profil fotoğrafları koyan ünlü isimler hafızalardaki yerini koruyor. Bunlar arasında kurumsal şirketlerden en büyük kripto para yatırımcısı olan MicroStrategy’nin kurucusu Michael Saylor da vardı.

  Twitter CEO’su Elon Musk, Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey, El Salvador Devlet Başkanı Nayip Bukele, Paris Hilton, Mike Tyson ve daha pek çok ünlü isim lazer göz akımına katılmıştı. Bu akım, BTC fiyatının 55 bin dolar olduğu zaman fenomen Greg Zaj tarafından “100K’ya kadar lazer ışığı” sloganıyla başlatılmıştı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle