Dedektif gibi çalışan analistten BTC yükseliş kanıtları!

  Kripto para analisti TechDev, bir dedektif gibi çalışarak Bitcoin ve altcoin’lerin yükseleceğini gösteren önemli kanıtları topladı! Kripto para birimleri için muhtemel senaryoyu ortaya koyan analiste göre işte yükselişe işaret eden o deliller!

  Popüler kripto para analisti TechDev, kripto para piyasalarının neden yükseleceğini kanıtları ile açıkladı! Ünlü analist bir dedektif gibi çeşitli verileri harmanlayarak hazırladığı grafikte, her Bitcoin (BTC) ve altcoin yükselişinde görülen o detayları takipçileri ile paylaştı.

  “Her BTC ATH’ine Bu Veri Öncü Oldu”

  Anonim kripto para analisti TechDev, ilk olarak lider kripto para birimi ile Çin 10 yıllık tahvili arasındaki ilişki ile söze başladı. Bitcoin’in her tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) öncesinde Çin 10 yıllık tahvilinin dip yapmasının bir öncü gösterge olduğunu söyleyen TechDev, “Bitcoin’in her ATH kaydetmesinde bu öncü” oldu ifadeleri ile durumu özetledi.

  Çin 10 yıllık tahvilleri ile birlikte ünlü analiste göre bir indikatör daha düşüncesini destekliyor. Hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) indikatörünün de yükselişe geçtiğini söyleyen TechDev, şartların BTC için yükselişe uygun olduğunu söylüyor.

  “Altcoin’ler Yükseliş Aşamasında”

  TechDev lider kripto para birimi ile birlikte altcoin’lerde de geçmişte görülen yükseliş işaretlerinin gözlendiğini iddia ediyor. BTC dışında kalan dijital para piyasasının toplam değerini düzeltme, akümülasyon ve fiyat rallisi değerlerini işaret eden TechDev, “Altcoin’ler yükseliş aşamasında” dedi.

  Ayrıca altcoin’lerin piyasa değerini BTC hakimiyet grafiği, ABD Dolar endeksi (DXY), DXY karşısında Çin 10 yıllık tahvilini ve LTC/BTC grafiği ile karşılaştıran analist, mevcut yapının 2016 ve 2018 yılları arasındaki piyasa yapılarına benzediğini söyledi.

  “Bitcoin Hakimiyet Grafiği Çökecek”

  TechDev, altcoin piyasasındaki değişime dikkat çekerken BTC hakimiyeti grafiğinin çökeceğini öne sürdü! Popüler analistçe paylaşılan tüm göstergelere bakıldığında, bu grafiğin Bitcoin nedeniyle düşmeyeceği açık. Grafikteki düşüşün altcoin’lerin BTC’den daha hızlı artacağını düşünen TechDev, DXY’nin zirveye ulaşmış göründüğünü ve sermayenin kripto para piyasalarında değerlendirilmeye başlandığını belirtti. Bu arada BTC fiyatı 30 bin doların altına sarktı ve anlık %bitcoin+usd% dolardan işlem görüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle