BTC'de yükseliş devam edecek mi? Ünlü analist hedef verdi

  Ünlü analist Michael van de Poppe, kripto para piyasasındaki yükseliş yönlü hareketlerin devam edeceğini söyledi. Tecrübeli analist, en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatında beklediği hedef seviyeyi açıkladı.

  Kripto para piyasası ekim ayının sonunda başlattığı yükseliş trendini sürdürmeye devam ediyor. Bu dönemde hem BTC hem de altcoin fiyatlarında önemli sıçrama hareketleri takip edildi. Başarılı bir kripto para analisti olan Michael van de Poppe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda piyasanın geleceğini yorumladı.

  Lider kripto para birimi BTC’nin güçlü görünüme sahip olduğunu belirten analist, yükseliş hareketinin devam etmesini bekliyor. Michael van de Poppe BTC fiyatının zirve seviyelerde akümüle olduğunu ifade ederken önümüzdeki günlerde görülmesi muhtemele seviyeleri açıkladı. Bu paylaşım, kripto para topluluğunda heyecan yaratmaya yetti.

  BTC’de Yukarı Yönlü Hareketler Bekleniyor

  Michael van de Poppe, sosyal medyadaki takipçilerine BTC’de beklediği yeni fiyat seviyelerini açıkladı: “BTC klasik yukarı yönlü trend devam ediyor. Muhtemelen BTC’de yeni zirvelere doğru ilerlemeye devam edeceğiz. Hedef 36 bin 500 - 37 bin dolar olarak gözüküyor. Klasik likidite düşüşleri yaşanıyor ancak trend açıkça yukarı doğru.

  Ünlü analist, zaman zaman likiditenin azalmasına rağmen kripto paralardaki pozitif görünümün sürdüğünü vurguladı. Arada yaşanan düzeltmelerin ciddi bir satış baskısı yaratmayacağına dikkat çeken van de Poppe, hedef seviyesinin 37 bin dolar olduğunu söyledi.

  BTC ve Altcoin’ler Ralliye Hazır

  En büyük kripto para birimi BTC’nin önümüzdeki günlerde 37 bin dolara çıkması durumunda boğa piyasasının resmen başlayıp başlamayacağı yönünde tartışmalar sürüyor. Kripto paralarda ciddi bir rallinin başlaması için spot BTC ETF başvurularının onaylanması bekleniyor. Öte yandan BTC’nin 37 bin dolarlık hedefe ulaşıp piyasa hakimiyetinde azalma olması durumunda altcoinlerin ralli yapabileceği belirtiliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle