Kripto Para

BTC 2021 konferansı Miami’de! Önemli isimler katılacak

  Bilindiği gibi kripto para konferanslarına Covid-19 pandemisinden dolayı ara verilmişti. Ancak verilen bu ara nihayet sonlanıyor. Kripto para konferansları, dünyanın en büyük Bitcoin (BTC) etkinliği ile Miami’de kaldığı yerden devam edecek.

  Covid-19 nedeni ile ara verilen kripto para konferansları, dünyanın en büyük Bitcoin (BTC) etkinliği ile Miami’de kaldığı yerden devam edecek. Miami’de gerçekleştirilecek olan Bitcoin 2021 konferansında; düzenleyiciler, BTC destekçileri, ünlü isimler, politikacılar ve yatırımcılar yer alacak. Konferans, piyasanın önde gelen isimlerini yapacağı konuşmalar ile başlayacak. 30 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasında Los Angeles’ta yapılması planlanan konferans, Haziran ayında Miami’de yapılacak.

  Covid-19 salgını ve aşıların kullanıma sunulması ile birlikte ilgili konferans 3-5 Haziran tarihlerine alındı. Konferans Miami Wnywood’s Mana Kongre Merkezi’nde yapılacak. 2021 etkinliğinde 21 bin katılımcı kapasitesi sağlanacak ancak etkinliğe 12-15 bin katılımcının katılması bekleniyor.

  Miami Etkinlik İçin Biçilmiş Kaftan

  Konferansın organizatörleri, Covid-19 sonrası Los Angeles çevresindeki belirsizliğin, konferansın bu şehirde yapılmasını imkansız hale getirdiğini açıkladı. Ardından organizatörler, etkinlik için başka bir şehir arayışına girdi ve Miami’de karar kıldılar. Etkinliğin organizatörleri, Miami’nin birçok açıdan bu konferans için harika bir şehir olacağını düşünüyor. Bu fikrin arkasında ise Miami’nin Blockchain ve kripto para birimleri de dahil olmak üzere birçok yenilikçi teknolojinin merkez haline gelmesi yer alıyor.

  Francis Suarez’in BTC Yaklaşımı

  Öte yandan bilindiği gibi Miami Belediye Başkanı Francis Suarez de daha önce birçok kez Bitcoin destekçisi olduğunu belirtmişti. Francis, belediye rezervlerine Bitcoin eklenebileceğini, çalışanlara isteğe göre BTC ile maaş verilebileceğini dile getirmiş ve Miami’yi “BTC dostu şehir” yapmak istediklerini söylemişti. Başkanın organizatörlere bu 3 günlük etkinlik için, Miami’nin ev sahipliği yapabileceği nezaketini gösterdiği öğrenildi.

  Etkinlikte Önemli İsimler Yer Alacak

  Bitcoin 2021 etkinliğinde birçok önemli isim yer alacak. Bu kişiler arasında Miami Belediye Başkanı Suarez, eski kongre üyesi Ron Paul, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Twitter CEO’su Jack Dorsey, Senatör Cynthia Lummis gibi ana konuşmacılar etkinlikte yer alacak. Ayrıca konuşmacılar arasında Winklevoss kardeşler, Max Keiser ve Warren Davidson gibi isimler de yer alacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle