Filecoin ve Kava güncellemelerini Binance desteklenecek

  Kripto para dünyasının en popüler borsalarından Binance, son duyurusunda iki altcoine destek vereceğini açıkladı. Duyuruya göre Filecoin (FIL) ve Kava (KAVA) işlemlerindeki güncelleme desteklenecek…

  Kripto para dünyasının son dönemde ilgi çeken altcoin projeleri arasında yer alan Filecoin (FIL) ve Kava (KAVA) yeni bir güncelleme ile karşı karşıya. En büyük kripto para borsası olarak isim yapan Binance yetkilileri, her iki kripto para biriminde gerçekleşecek güncellemeyi destekleyeceklerini açıkladı. Borsadan yapılan açıklamada, kullanıcıların Filecoin (FIL) ve Kava (KAVA) yatırma ve çekme işlemleri belirli bir süreliğine askıya alınacak. 

  Binance Borsasından Güncelleme Açıklaması

  Binance kripto para borsası resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruda, Filecoin (FIL) ve Kava (KAVA) işlemlerinin güncelleme sırasında etkilenmeyeceği belirtildi. Edinilen güncel bilgilere göre Filecoin (FIL) güncellemesi, 4 Mart tarihinde TSİ 03:00’te gerçekleşecek. Borsa FIL yatırma ve çekme işlemlerinin 3 Mart tarihinde TSİ 19:00 itibari ile donduracak.

  Öte yandan Kava (KAVA) kripto para birimi güncellemesi ise 4 Mart tarihinde TSİ: 16:00’da başlayacak. Binance borsasından yapılan açıklamada kullanıcıların KAVA yatırma ve çekme işlemlerinin 4 Mart TSİ: 12:00’de geçici olarak durdurulacağı belirtildi. Bu sayede borsa güncellenecek ağlarda herhangi bir problem olmadığını tespit ettikten sonra yatırma ve çekme işlemlerini yeniden aktif hale getirecek.

  Filecoin (FIL) ve Kava (KAVA) İnceleme 

  Kripto para dünyasında son dönemde yatırımcısına kazandıran kripto para birimlerinden olan koin, güncel verilere göre şu anda 1 KAVA fiyatı %KAVA+try% TL. Döviz cinsinden ise %KAVA+usd%  Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, KAVA hacmi 24 saatte %KAVA+yuzde%.


  KAVA piyasa değeri ise bu yükseliş ivmesi ile birlikte 243 milyon dolara kadar tırmanmış oldu. Kripto para biriminin güncel işlem hacminin 102 dolar seviyesinde olduğu biliniyor.

  Güncel verilere göre şu anda 1 FIL fiyatı %filecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %filecoin+usd%  Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, FIL 24 saatte %filecoin+yuzde%. FIL piyasa değeri 2 milyar dolar seviyesine gelirken kripto para biriminin işlem hacmi 338 milyon dolara yükseldi. Filecoin (FIL) ve Kava (KAVA) güncellemeleri Binance borsasından destek alacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle