Kriptopara

ONE Coin Geleceği, Yorum ve Tahminler

  Staking modelinde pasif gelir kazancını tercih eden yatırımcıların ilgi odağındaki ONE Coin için analistlerin yapmış oldukları yorumları bu yazımızda sunacağız. 2022 sene başında ve 2021 yıl sonunda dikkat çeken rekor fiyatlara ulaşması beklenen ONE Coin’in gelecekte hangi konumda olabileceğini uzman analist yorumları çerçevesinde açıklayacağız. 

  Kaleo ONE Coin Gelecek Yorumu

  Kripto para yatırımcılarının yakın takibindeki anonim analist Kaleo ONE Coin’in fiyat sıçramasına hazırlandığını belirtti. Kaleo, 2021 yılı Haziran ayında ONE Coin’in etkili bir değer kazanımı içinde olacağını düşünüyor. Analist, senenin ikinci yarısında ONE Coin’in 0,28 dolar düzeyinde olacağını belirtiyor.

  Kaleo, ONE Coin’in merkeziyetsiz finansal işlemlerde yüksek avantajlarını sunduğunu, buna bağlı olarak 2022 yılının parlayan altcoinler arasında olacağını aktardı. ONE Coin’in yatırım işlemlerinde düşük masraf çıkaran yanı ile yükseleceğini düşünüyor. 

  Ben Armstrong ONE Coin Gelecek Yorumu

  Ben Armstrong, 2021 senesinde pasif gelir elde etme konusunda avantaj sunan altcoinlerin değer kazanacaklarını belirtti. ONE Coin’in ise hem staking imkanını sunduğunu hem de platformunun kararı kapsamında ek coin kazancı getirdiğini aktarıyor. Daha yüksek oranda pasif gelir elde etmek isteyenlerin ONE Coin alımına yöneldiklerini aktarıyor.

  Yeni alım talepleri ve genişleyen yatırımcı kitlesinin etkisiyle ONE Coin’in  2021 senesi ikinci yarısında 0,25 dolar seviyesinde olacağını belirtiyor. 2022 yılı içinde ise ONE Coin’in 0,30 dolarlık fiyat düzeyinin üzerinde olacağını açıklıyor. 

  CryptoWorld ONE Coin Gelecek Yorumu

  CryptoWorld, ONE Coin’in gayet etkili bir performans ile yükselişe geçeceğini belirtti. Analist, ONE Coin’in 2021 ilk yarısını %20 fiyat artışının üzerinde kapatacağını düşünüyor. 2021 yıl sonunda 0,24 ile 0,31 dolar arasında bir fiyat beklentisi olduğunu söylüyor.

  Gelecekte ONE Coin’in fiyat artışı yaşayacağını ve geleceğinin son derece parlak olduğunu vurguladı. Orta vadede kazanç sağlama hedefi için 2021 ilk yarısına ilişkin fiyattan alım ve 2021 sonu rekor fiyattan satış yönünü işaret etti.

  Aayush Jindal ONE Coin Gelecek Yorumu

  Aayush Jindal ONE Coin’i gelecek vadeden altcoinler arasında görüyor. Onun yatırımcılar için en önemli olan hızlı işlem onayını sunduğunu aktarıyor. Beklenmedik kayıpları hızlı işlem onayıyla önleyen ONE Coin’in 2021 yıl sonunda fiyat artışına gideceğini belirtti.

  ONE Coin’in 2021 ilk yarısını kapatırken ve ardından 2022’ye girerken iki farklı rekor fiyatı tabloya alacağına inanıyor. İlk rekor fiyatın 0,24 dolarda ve ikinci rekorun ise 0,30 dolar değerinde olacağını belirtti. 

  Wallet Invertor ONE Coin Gelecek Yorumu

  Wallet Investor ONE Coin’in BTH ve ETH kripto para birimlerinin yaptığı hareketlerle yakından bağlantılı olduğunu belirtti. BTH Ve ETH artışlarında ONE Coin’in yakın takibe alınması gerektiğini vurguluyor. WalletInvestor analistleri BTC’de %27’lik bir değer kazanımı olduğunda ONE Coin’in de buna paralel %25’lik bir değer kazanımı yaşayabildiğini vurguladılar.

  Buna bağlı olarak analistler devam eden BTC artışı ile 2021 yılı ikinci yarısında ONE Coin’in 0,28 dolar seviyesine yükselmesini bekliyorlar. 2022 yılı ortasında gelecek ikinci bir rekor fiyatla ONE Coin geleceğinin güç kazanacağını belirtiyorlar. 

  Credible Crypto ONE Coin Gelecek Yorumu

  Credible Crypto, ONE Coin’in 2023 senesine girmeden 1 dolarlık rekor fiyatına ulaşacağını aktarıyor. Bunun öncesinde ise onun için parlak bir 2021 senesinin geçeceğini aktardı. 2022 sene başında ONE Coin’in 0,30 dolar düzeyinin üzerinde olacağını belirtti. 

  2022 yaz aylarında ise fiyat düşüşü ile tekrar 0,22 dolar bandına kadar gerileyip, ardından yeni yükselişine ilerleyeceğini düşünüyor. ONE Coin’in geleceğini düşük işlem masrafı ve yüksek hız unsurlarının güçlendireceğini aktarıyor. 

  Kriptoloji ONE Coin Gelecek Yorumu

  Kriptoloji ONE Coin için pozitif yorumlar getirerek, geleceğe yönelik iyi bir tabloyu aktarıyor. Anonim analist ONE Coin’in 2021 sene sonunda 0,23 dolar seviyesini aşmış olacağını belirtiyor. Uzun vadede ve orta vadede kar sunacak olan ONE Coin’in alıma uygun altcoinler arasında yer aldığını belirtti. ONE Coin’in 2022 yılı ilk yarısında ise 0,26 dolarlık fiyat değeriyle yatırımcılarına kar sunacağını aktarıyor.

  Sonuç

  Harmony (ONE) Coin analistlerin fiyat yükselişini ön planda tuttukları güçlü bir altcoin olarak geleceğe yürüyor. Özellikle sunduğu işlem onayı hızıyla yatırımda ilgi görmeye başlayan altcoin’in, 3 yıl ardından 1 dolara ulaşacağı belirtiliyor. Bu beklentiyi ne oranda karşılayacağını ilerleyen süreçte hep birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle