Kripto Para

BitMEX kurucusundan 4 kripto para tavsiyesi

  BitMEX borsasının kurucusu Arthur Hayes, kişisel blogundan yeni bir gönderi paylaştı. Ünlü kripto girişimcisi FTX iflası, Bitcoin fiyatı, kredi veren firmalar ve en iyi altcoin yatırımları hakkında önemli açıklamalar yaptı…

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı isimlerden BitMEX borsasının kurucusu Arthur Hayes, dikkat çeken paylaşımlarına devam ediyor. Kişisel blog sitesinden yeni bir paylaşımda bulunan Hayes, ayı piyasası devam ederken mutlaka tutulması gereken altcoin projelerine değindir. Tecrübeli kripto girişimcisinin bu paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu. 

  FTX iflasına da değinen Hayes, bu tür ayı piyasalarında yatırımcıların hangi altcoinleri “hold” etmesi gerektiğine dair ipuçları verdir. BitMEX kurucusuna göre yatırımcılar sadece piyasada ralli yapınca değer kazanmakla kalmayan aynı zamanda token sahibi olarak onlara yield sağlayan varlıkları seçmeleri gerekiyor. 

  Hayes’ten 4 Kripto Para Tavsiyesi

  Arthur Hayes, tercih ettiği dört kripto para birimini Rezerv Varlıklar ve Süper Güçlü Varlıklar olarak iki sınıfa ayırdı. Rezerv Varlıklar kategorisinde piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve onun hemen ardından gelen Ethereum (ETH) yer aldı. Süper güçlü varlıklar kategorisinde ise LOOKS ve GMX altcoinlerini ön plana çıkardı. 

  BitMEX kripto para borsasının kurucusu ve eski CEO’su Arthur Hayes, merkeziyetsiz finans projelerinin çoğunlukla 2022 kripto krizindeki iki düşüş dalgasından ciddi darbe gördüğünü söyledi. Hayes bu sayede DeFi projelerine yatırım yapmak için çok daha ucuz bir değerleme ve fiyatla girme imkanı doğduğunu vurguladı. 

  Bitcoin Fiyatı Dibe Vurmuş Olabilir 

  Deneyimli kripto girişimcisi Arthur Hayes, BTC ve ETH boğa piyasasına geçtiğinde sermaye değerlemesinde kendisine yardımcı olabileceğini belirtirken önerdiği diğer iki altcoinin kendisine getiri sağlayacağını kaydetti. Fakat mevcut koşullarda LOOKS ve GMX coinlerin hiçbirinin kazanç sağlamadığını hatırlattı.

  BitMEX kurucusu Bitcoin fiyatının 15.900 dolar seviyesinde dibi görmüş olabileceğini belirtiyor. Hayes ayrıca bu zamanlarda yatırım yapmanın büyük getiri potansiyeli olsa da riskli olmaya devam ettiğini söylüyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle