Bitcoin yatırımcılarına yerli kripto para analistinden önemli uyarı

  Kripto para dünyasının başarılı yerli analistleri arasında yer alan Dr. Hardfork, Bitcoin (BTC) yatırımcılarını uyardı. Popüler analist yerli yatırımcıların mart ayına çok iyi hazırlanması gerektiğini vurguladı…

  Kripto para sektörünün yerli kanadına bakıldığında öne çıkan analistler arasında yer alan Dr. Hardfork, önemli açıklamalarına devam ediyor. Ünlü analist son paylaşımında, ocak ve şubat aylarının kripto para piyasasında demo sürümü olduğunu belirtti. Analist, asıl eğlencenin mart ayında başlayacağını belirterek yatırımcıların iyi hazırlanması gerektiğini kaydetti.

  Yerli kripto para analisti Dr. Hardfork, piyasalarda Çin tatilinin başladığını ve bu sebeple Bitcoin (BTC) fiyatında durgunluk görüldüğünü ifade etti. Analiste göre özellikle içinde bulunduğumuz şubat ayında kademeli geri çekilmeler görülmesi oldukça normal görülüyor. Dr. Hardfork, yerli kripto para yatırımcılarına önemli uyarı ve tavsiyeler verdi.

  “Asıl Eğlence Mart Ayında”

  Dr. Hardfork, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda yerli kripto para yatırımcılarına seslendi. Popüler analist ocak ve şubat ayının demo sürümü olduğunu söyleyerek şu ifadeleri kullandı: “Çin tatili başladı ve aslında şu an piyasa durgun durumda. Asıl eğlence Mart ayında başlayacak. Özellikle şubat içinde düşüşler gelebilir. Paranızın bir kısmı BTC ve diğer kısmı Tether de olması doğru olabilir.”

  Geçtiğimiz günlerde Çin resmi tatilinin eyalet bazında daha erken başlayıp daha geç biteceğine dikkat çeken analist şunları söylemişti: “Sözün özünde şubat dönemi kripto para piyasasının düzeltme ayı olabilir. Mart ayında yeni hikayeler ile kaldığı yerden devam eder. Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece tahmin.”

  Kripto Para Piyasası Mart Ayına Hazırlanıyor

  Yerli analistin bu açıklamaları kripto para topluluğunda heyecanla karşılandı. Öte yandan bu ifadelere benzer açıklamalarla gündeme gelen popüler kripto para analisti Crypto Michael de geçtiğimiz günlerde uyarı yapmıştı. Kripto para piyasası için takvim paylaşan analist, şubat ayı ve mart başı döneminde Bitcoin (BTC) fiyatında düzeltme beklentisi içinde. Ancak mart ile ağustos aylarında büyük bir altcoin sezonunun geleceğini söyleyerek altcoin yatırımcılarını şimdiden heyecanlandırdı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle