Kriptopara

3 Uzmandan Project Galaxy (GAL) Geleceği, 3 Fiyat Tahmini

  Kripto para yatırımcılarının yeni gözdesi Project Galaxy (GAL), yükseliş trendi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gelecek vaadiyle yeni yatırımcıların ilgisini de çeken GAL hakkında analistlerin beklentileri ise gündem yaratmaya devam ediyor. Piyasalarda yaşanan belirsizliklere rağmen iyi bir çıkış yakalayan Project Galaxy (GAL) projesi hakkında merak edilen detaylar ve uzmanların GAL fiyatı hakkında güncel tahminlerini ise sizler için bir araya getirdik. 

  Project Galaxy (GAL) Coin Geleceği

  Project Galaxy (GAL) projesinin geleceğine ilişkin yol haritası projeye karşı beklentileri de artırmayı başarmıştır. Web3 kimlik veri ağlarından biri olarak önde gelen projeler arasında yerini alan GAL, gelecekte Web3 ile gelecek yeni dijital dünyada çok daha farklı sorunlara çözüm üreterek 2022 yılı ve sonrasında da güçlü bir yer edinmeyi hedefliyor. Dünyadaki en büyük Web3 kimlik bilgisi veri ağı olmasının dışında projenin yol haritasına bakıldığında birçok önemli detay gelecek vaat eden projeler arasında yer almasını sağlamaktadır. Projenin yol haritasında yer alan ve uzmanların da altını çizdiği proje hakkında bazı gelecek tahminleri ise kısaca şöyle özetlenebilir:

  • 2022 ile başlayan süreçte gelecek için markaların gelecekte Web3 ile daha iyi topluluk ve ürünler oluşturması için kimlik bilgisi altyapısını daha verimli kullanımına imkan sağlayacaktır. 
  • NFT, Galaxy OAT, Gated Community gibi uygulama modellerinin kullanım durumlarıyla daha geniş bir alanda ve blok zincirler arasında sunduğu çözümler ile gelecek 5 – 10 yıllık süreç için birçok soruna çözüm üretecektir. 

  Project Galaxy (GAL) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Grafik görünümü ile de dikkatleri üzerine çeken ve yeni yatırımcıların da takip listesine giren GAL, kripto para piyasalarındaki 2022 başı itibariyle gelen belirsizlikler nedeniyle riskli konumunu korumaktadır. Kısa vadeli görünümde bazı anonim yatırımcılara göre 3 tp şeklinde ve 3. mum kapanışın stop loss şeklinde grafik yorumlanmıştır. Ancak mevcut formasyonda görülen ani iniş ve çıkışlar nedeniyle GAL tercih edecek yatırımcıların mutlaka mevcut direnç ve destek noktalarına göre pozisyon alması ve gelecek tahminlerini bu güncel verilere göre gerçekleştirmesi gerekecektir. Hızlı değişen piyasalarda ciddi kayıplar yaşamamak için grafik analizlerinin doğru yapılması son derece önemli görülmektedir. 

  Project Galaxy (GAL) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Project Galaxy, dünyadaki en büyük Web3 kimlik bilgisi veri ağıdır. Daha geniş bir ifadeyle Project Galaxy, açık ve işbirliğine dayalı alt yapı üzerine inşa edilmiş ve Web3 geliştiricilerinin projelerinin daha iyi ürün – topluluk oluşturmalarını desteklemek adına kimlik bilgilerinden yararlanmasına yardımcı olan bir platformdur. GAL ise birçok farklı işlem için bu ağ üzerinde kullanılan bir yerel yardımcı belirteçtir.   

  Web3 geliştiricileri ve projelerinin daha iyi ürün ve topluluklar oluşturmasını sağlamanın dışında çalışma sistemine bakıldığında ise Project Galaxy (GAL), Galaxy’nin Uygulama Modellerinde, Kimlik Bilgisi Oracle Motorunda ve Kimlik Bilgisi API’sinde kullanılan kimlik bilgileri için veri küratörlerini ödüllendirmektedir. Temelde açık ve işbirliğine dayalı bir kimlik bilgisi veri ağını güçlendirmek için bir altyapı sunmaktadır. 

  Project Galaxy (GAL) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Yerel yardımcı program belirteci olarak GAL birçok farklı işlem için kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına bakıldığında yönetim ilk sırada gelmektedir. Bunun yanı sıra uygulama modülü ücreti için ödemelerde de GAL Coin’e ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca ekosistem içinde yer elan Glaxy Oracle Engine ve Galaxy Credential API için ödeme ve dijital kimlik bilgilerini düzenleme gibi işlemler sağlanmaktadır. Geliştiricilerin ise daha iyi ürün ve topluluklar oluşturmak için kimlik bilgilerinden yararlanabilecekleri diğer işlemleri için GAL’e ihtiyaçları vardır. Piyasalarda ise GAL yatırım amaçlı kullanılabilmektedir. 

  Project Galaxy (GAL) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Project Galaxy (GAL) hakkında öne çıkan birçok yorum gelecekte Web3 ile gelen yeni dünyada daha çok ihtiyaç duyulacağı yönündedir. Özellikle kimlik bilgilerinin hali hazırda farklı birçok alanda kullanılması ve işbirliğine açık hale gelmesi söz konusu beklentilerin oluşmasında büyük bir rol oynamaktadır. Gelecek dönem riskleri göz önüne alındığında NFT’lerden de yararlanma imkanı ile geniş bir alanda hizmet sunduğu görülmektedir. Beklentileri bu tür unsurlar nedeniyle pozitif eğilim göstermektedir. 

  Project Galaxy Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Piyasalarda önemli projelerde yer almış Harry Zhang ve Charles Wayn, projenin kurucu ortakları ile güven tahsis etmektedir. Öte yandan teknik açıdan güvenilirliği incelendiğinde ise Project Galaxy, topluluk üyelerinin Glaxy Credential Data Network’e dijital kimlik biliglerinin düzenlenmeleri ve katkıda bulunmaları için altyapı sağlamaktadır. Zincir üzerinde kimlik bilgileri desteği ile güven sunmaktadır. Diğer her yeni proje gibi riskleri barındırsa da gelecek için tüm yatırım riske atılmadan birçok yatırımcının GAL’ı portföylerine ekledikleri görülmektedir. 

  Project Galaxy'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Project Galaxy (GAL) birçok çözüm önerisi ile rakiplerinden ayrılan benzersiz bir proje olarak tanımlanmaktadır. Projeyi benzersiz kılan başlıca unsurlar şunlardır:

  • Web3 geliştiricileri için daha iyi topluluk ve ürünler oluşturmak için NFT’lerden ve kimlik verilerinden yararlanmasını sağlar.  
  • Geliştiriciler, kredi puanlama ve sybil saldırı önleme algoritmaları gibi özelleştirilmiş kullanım durumları için Credential Oracle Engine ve Credential API kullanabilmektedir. 

  Project Galaxy (GAL) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Project Galaxy (GAL) avantajları:

  • Herkese dijital kimlik bilgilerini düzenleme ve katkıda bulunma yetkisi verir. 
  • Birden çok blok zincirdeki kimlik bilgilerine dayalı ödüller sunar. 
  • Web3 için önemli birçok sorunu çözer. 

  Project Galaxy (GAL) dezavantajları:

  • Piyasa riskleri GAL fiyatını negatif etkileyebilir. 
  • Siber saldırılara karşı risk öne çıkmaktadır. 

  Project Galaxy (GAL) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Popüler birçok güvenilir borsa tarafından Project Galaxy (GAL) listelenmektedir. Farklı işlem çiftleri ile bu borsalardan işlem yapılabilmektedir. GAL listeleyen borsalardan bazıları şunlardır:

  • Binance
  • MEXC
  • Bybit
  • FTX
  • Huobi Global 

  Project Galaxy (GAL) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Project Galaxy (GAL) hakkında 3 uzmanın fiyat tahminleri ve hedefleri dikkat çekmektedir. 3 uzmanın öne çıkan hedefleri kısaca şöyledir:

  • Digital Coin Price uzmanları 2022 yılı sonu için beklentisini 13 USD bandına çıkarmıştır. 
  • Coin Arbitrage Bot analistleri ise 2022 yılı için 11 USD hedefini belirlerken, 2025 yılı için daha uzun vadede 54 USD hedefi ile dikkat çekmektedir. 
  • Crypto Predictions platformunda ise Aralık 2022 için 25 USD, 2023 yılı sonunda ise 32 USD maksimum fiyat görülmüştür. 

  Sonuç 

  Project Galaxy (GAL), Web3 için kimlik verisi ağı olarak önemli bir konumdadır. Gelecekte bu konumunu güçlendirmesi beklenmektedir. Piyasa görünümde riskler barındırsa da gelecek için pozitif tahminler almıştır. Ancak yatırımcısının riskleri göz önünde tutarak uygun pozisyonu alması önemli görülmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle