Kripto Para

Bitcoin madenciliğini internette gezinirken yapma fırsatı

  CryptoTab Browser ile internette gezinirken bir yandan da Bitcoin madenciliği yapmak mümkün oluyor. Yeni nesil bir tarayıcı olan CryptoTab Browser, internet üzerinden BTC kazanmanızı sağlıyor…

  Kripto para yatırımcılarının yakından ilgisini çeken Bitcoin madenciliği için illa yüksek maliyetli madencilik cihazları veya donanımlı ekran kartları gerekmiyor. CryptoTab Browser, yeni nesil internet tarayıcısı sayesinde kullanıcılar, web dünyasında gezinirken bir yandan da Bitcoin madenciliği yapabiliyor. CryptoTab Browser popülerliği her geçen gün giderek artıyor.

  Microsoft, Android ve iOS tabanlı işletim sistemine sahip sistemlerde ücretsiz olarak yüklenebilen CryptoTab Browser sayesinde 7/24 madencilik yapılabiliyor. Bu uygulamayı yani web tarayıcısını indirmek için internet üzerinden işlem yapmak mümkün olabiliyor. Ayrıca App Store ve Google Play Store gibi uygulama mağazalarında da CryptoTab Browser indirme seçeneği bulunuyor.

  CryptoTab Browser Bitcoin Madenciliği

  CryptoTab Browser kullanımı oldukça kolay ve sevilen ara yüze sahip olduğu için Bitcoin yatırımcıları tarafından yoğun ilgi görüyor. Kullanıcılar cihazlarına indirip kurdukları CryptoTab Browser üzerinden internet aramalarını ve gezintilerini yaparak Bitcoin kazanmaya başlayabiliyor. Bir başka deyişle kullanıcılar CryptoTab Browser üzerinden video izlerken veya haberleri takip ederken, tarayıcı açık olduğu süre boyunca Bitcoin (BTC) madenciliği yapabiliyor.

  Ayrıca bilgisayar gibi cihazlarda gece kapatılmadığı süre boyunca da CryptoTab Browser üzerinden Bitcoin madenciliği yapmak mümkün olabiliyor. Kullanıcıların işlem gücü karşılığı elde ettikleri Bitcoin miktarından da herhangi bir kesinti yapılmıyor. CryptoTab Browser, i çok kullanıcı hesaplarına kendilerine ait profil oluşturma ve şifre koyma imkanı tanıyor.

  CryptoTab Browser İnceleme

  Kullanıcı ara yüzü tercihlere göre değişiklik gösterebildiği CryptoTab Browser üzerinde özel sekmeler ve gruplar ayarlanabiliyor. Kullanıcıların kişisel web tarayıcılarında yapabildikleri özelleştirmelerin hemen hemen hepsi CryptoTab Browser üzerinde de yer alıyor. 

  Bu sayede Bitcoin madenciliği yapmak isteyen kullanıcılar yabancılık çekmeden bu işi kolay biçimde gerçekleştirebiliyor. Google üzerinde arama yapmak ve gizlilik bildirimleri de oldukça güvenli bir şekilde kullanıcılara sunuluyor. Arama önerileri ve konum takibi gibi ayarlamalar CryptoTab Browser’da kullanıcıların tercihlerine göre değişiklik gösterebiliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle