BNB, CAKE ve DODO Binance ekosistemi ile yükseldi

  Bitcoin ve Ethereum fiyatında ortaya çıkan yükseliş ivmesi, altcoin piyasasını da etkiledi. BNB, CAKE ve DODO kripto para birimlerinde ciddi oranda değer kazanımları görüldü. Binance ekosistemi etkiledi…

  Son 24 saat içindeki yükseliş ivmesiyle dikkat çeken DODO (DODO), PancakeSwap (CAKE), Binance Coin (BNB) fiyatları yatırımcısını sevindirdi. Lider kripto para birimi ve altcoin fiyatındaki rekorlardan sonra kripto para piyasası olumlu yönde etkilendi. Bu altcoin fiyatlarında çift haneli artışlar görülürken Binance ekosisteminin katkısı bir kez daha ortaya çıktı.

  Sektörün önde gelen kripto para borsalarından Binance, DODO’yu Launchpool’a eklediğini duyurdu. Kullanıcılar BNB, BETH ve BUSD stake ederek DODO elde edebilecekler. Bunun hemen ardından Avustralya’nın trading platformu Swyftx DODO’yu listeleyeceğini açıklayınca DODO işlem hacmi 101 milyonu aştı.

  Uçuşa Geçen Altcoinler

  Altcoin piyasasında son 24 saat içinde yüde 76 oranında değer kazanan DODO fiyatı 5.42 dolara çıktı. Bu ivmeyle tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu kıran kripto para biriminin 500 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olduğu görülüyor. DODO işlem hacmi 138 milyon dolar seviyesine çıkarken, güncel borsa verilerine göre 5 doların üzerinden işlem görmeye devam ediyor.

  Binance borsası son açıklamasında CAKE’i inovasyon kategorisinden trading kategorisine taşıyacağını söyledi. TSİ 08:00’de gerçekleşen bu duyuru ardından PancakeSwap, yükselen işlem hacmiyle UniSwap’i geride bıraktı ve merkeziyetsiz borsalar arasında birinci sıraya yükseldi. DODO ile birlikte CAKE’in de Swyftx borsasında listeleneceği duyurulması, CAKE fiyatındaki uçuşu başlattı.

  Yatırımcısını Sevindiren Altcoinler

  Kripto para piyasasında 1.8 milyar dolarlık güncel piyasa değerine ulaşan CAKE, son 1 günde 667 milyon dolarlık işlem hacmi yakaladı. Günlük bazda yüzde 55 oranında yükselen CAKE fiyatı 18.31 dolara çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 

  Son olarak Binance Coin, yükselen piyasa değeriyle Tether’i geride bırakarak üçüncü sıraya yükseldi. Güncel verilere göre Binance Smart Chain’e kilitlenen toplam varlıklar 10 milyar dolar değerini aştı. Son 24 saatte BNB fiyatı, 267 doları aşarak yeni bir ATH gördü.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle