2 analist, 2 ayrı rekor XRP fiyat tahmini!

  Piyasa değeri bakımından en büyük 4. kripto para birimi konumuna yeniden yükselen XRP, piyasadaki genel düşüşlerde güçlü durarak yatırımcılarını sevindirdi. Piyasaların tecrübeli analistlerinden Galaxy ve Kaleo ikilisi, XRP için fiyat tahminlerini paylaştı. İki ünlü analist, XRP yatırımcılarının duymak isteyeceği türden tahminlerle gündeme geldi.

  XRP 5 aydan daha uzun bir süredir ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple açtığı davada savruluyor. Dava açılmadan önce XRP piyasa değeri bakımından en büyük 3. kripto para birimi konumundaydı ve 0,77 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Dava sonrasında ise XRP listede 7. sıraya kadar geriledi ve 0,17 dolar ile dip noktasını gördü. Ancak devam eden dava sürecinde XRP güçlü şekilde toparlandı, listede tekrar 4. sıraya yerleşti. Aynı süreçte XRP, 1,96 dolar ile 3 yıllık fiyat rekorunu da kırdı.

  Analistlere Göre XRP Güçlü Duruşunu Taçlandırabilir

  Kripto para piyasalarında son haftada önde gelen kripto paraların yaşadığı sert düşüşler yatırımcılarını haliyle üzdü. Ancak piyasadaki toplu düşüşlerde, XRP güçlü durmayı başardı. 11-17 Mayıs tarihleri arasında XRP değer kayıplarını %5 oranında sınırladı. Değer kayıplarını sınırlı tutarak yatırımcılarını sevindiren XRP, iki ünlü analiste göre ilerleyen dönemlerde yatırımcıların yüzünü daha çok güldürebilir. Piyasaların tanınan analistlerinden Galaxy ve ünlü analist Kaleo, XRP tahmnilerini paylaştı. Her iki analist de XRP’den ciddi yükselişler bekliyor.

  Galaxy’nin XRP Fiyat Beklentileri

  Düşüşlerini sınırlı tuttuktan sonra yeni haftada yükselişe geçen XRP, kızıl piyasalarda yeşil grafikler çizerek herkesin dikkatini çekti. Ünlü analist Galaxy, XRP’nin yaşadığı formasyonunun oldukça bullish olduğunu dile getirdi. Galaxy’ye göre XRP’nin 3 dolar seviyesine ulaşması birkaç haftadan uzun sürmeyecek. Analiste göre XRP 1,58 dolar direncini kırdıktan sonra ayrışmaya başlayacak ve sırasıyla 2 dolar ve 3 dolar seviyelerine kadar yükselecek.

  Kaleo XRP’nin 3 Dolara Yükselmesine “İzin Verdi”

  Twitter’dan 300 bin takipçisine seslenen bir diğer ünlü analist Kaleo da imalı bir paylaşımda bulundu. Kaleo paylaşımında XRP’nin 3 dolara kadar yükselmesine “izin verdiğini” dile getirdi. Bu açıklama aslında Kaleo’nun da XRP’den 3 dolar seviyesini beklediğini gösteriyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle