Kripto Para

En büyük ikinci ETH madencilik havuzu tarafını seçti!

  Merge güncellemesi ile madencilerin boşa düşeceği Ethereum’da kartlar yeniden karılıyor. Ethereum’un en büyük ikinci madencilik havuzu F2Pool, Çarşamba günü Ethereum Merge ardından 10-20 Eylül arasında ETH madenciliğini sonlandıracağını söyledi. Topluluk süreç sonrası tercihini ETC’den yana kullanacak. 

  Ethereum’da Merge ile birlikte Proof of Stake (PoS) geçişi tamamlanacak ve madencilik süreci sona erecek. Ethereum madenciliği yapan şirketler ise bu süreç sonunda ne yapacaklarına ilişkin yol haritalarını paylaşmaya başladı. En büyük ikinci Ethereum madencilik havuzu olarak bilinen F2Pool ise 10 – 20 Eylül’de ETH madenciliğini bırakacağını açıklarken, hangi altcoin’i seçeceklerini açıklayarak yatırımcıları heyecanlandırdı.

  F2Pool ETC Madenciliğine Geçiyor!

  En büyük ikinci ETH madencilik havuzu olarak bilinen F2Pool, bugün yaptığı açıklama ile Merge sonrası yol haritasını kamuoyu ile paylaştı. Merge sonrası Proof of Work’den (PoW) PoS sürecine geçişini tamamlayacak olan ETH madenciliğini bırakacak olan şirket, ETC madenciliğini tamamen destekleyeceğini söyledi.

  Ethereum Vakfı tarafından yapılan açıklamalara göre 10 – 20 Eylül tarihleri arasında Merge gerçekleşecek. F2Pool ise geçiş sürecinde ETH madenciliğine devam edeceğini açıklarken kullanıcılarına, “Merge’e sadece 1 adım, ETH havuzumuz, TTD madenciliğin sonunu tetikleyene kadar her zamanki gibi mevcut olacak. Madenciliği yapılan ETH’in son ödemesini almak için cüzdanınızı iki kez kontrol etmeyi unutmayın!” ifadeleri ile bilgilendirmede bulundu.

  30 Eylül’e Kadar ETC Madenciliği İçin Sıfır Komisyon

  F2Pool, yaptığı açıklama ile Merge gerçekleşene kadar ETH madenciliğine devam edeceğini açıklarken, Merge sonrası ETC madenciliğine geçiş yapacaklarını duyurdu. Merge sonrası ETC ile birlikte RVN, CFX ve diğer kripto para birimlerini çıkarmaya devam edecek olan topluluk, ETC madenciliği için 30 Eylül tarihine kadar sıfır komisyon ücreti sunuyor.

  ETC Yatırımcıları Heyecanlandı!

  Büyük bir topluluğun ETC tercihi ise altcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı. ETC fiyatının 50 dolar bandına yükselebileceğine yönelik tahminler topluluk içinde paylaşılmaya devam ederken, ETC cephesinde güçlü bir ivmelenmenin gerçekleştiği biliniyor. F2Pool ile birlikte en iyi Ethereum madencilerinin ETC’yi seçecekleri konuşulurken kripto topluluğu, bu yönde gelecek açıklamalara kilitlenmiş durumda.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle