Ünlü analist uçabilecek altcoin projelerini paylaştı

  Kripto para sektörünün en yakından takip edilen ünlü analistlerinden Ben Armstrong, yeni açıklamalarıyla gündeme geldi. Popüler trader, Ethereum tabanlı altcoin projesine dikkat edilmesini tavsiye etti…

  Kripto para topluluğunun sevdiği analistlerden olan Ben Armstsrong, sosyal medya hesabından paylaştığı yeni videosunda altcoin yatırımcılarına seslendi. Parabolik yükseliş beklediği Ethereum tabanlı altcoin projesinin adını açıklayan analist, dikkatleri üzerine çekti.

  Youtube platformunda yaklaşık 500 bin abonesi bulunan analist, Dogecoin’in (DOGE) iki gün içinde %1.000’lik meteorik yükselişinden büyük kazançlar elde eden takipçilerini kutladı. Bu yatırımcılarına bir sonraki sıçramayı yapacak projeyi bulmaları için merkeziyetsiz finans (DeFi) alanına göz atmaları tavsiyesini verdi. 

  Analistten Altcoin Yatırımı Tavsiyesi

  Armstrong, yield farming’i sadece birkaç tıklamayla piyasa katılımcılarına açtığı için DeFi’yı kolaylaştıran projelerden bahsetti. Ünlü analist, kripto para sektöründe az bilinen bir protokolü yakından takip ettiğini söylerken şunları ifade etti: “Adı APY.Finance ve ticker’ı APY olan bu proje, fonlarını en iyi yield farming projelerine yönlendirmek isteyen yatırımcılar için bir tak ve çalıştır çözümü. Opsiyonları kendi başına aramak ve AKA getirilerini değiştirmek konusunda endişelenmek zorunda kalmayacaksınız. Tamamen otomatiktir ve esasen bir DeFi toplayıcısıdır.”

  Projenin hangi platformlarda öne çıktığında da dikkat çeken ünlü analist şunları ekledi: “Dahası, bu yeni proje, Uniswap (UNI), SushiSwap (SUSHI), Aave, Compound (COMP), yearn, Synthetix, dYdX gibi tüm popüler DeFi protokollerine zaten bağlı.” Analistin bu açıklamaları kripto para topluluğunda büyük ilgi gördü.

  Popüler Analistten Altcoin Tavsiyesi

  Kripto para analistine göre, kullanıcılar Tether (USDT), USD Coin (USDC) ve DAI gibi stablecoin’leri yatırabilir. Robo danışmanı, en iyi risk-ödül getirisine sahip yield farming seçenekleri sunan fırsatları bulmaya yardımcı olur. 

  Ünlü kripto para analisti, havuzdan çekme ve yatırma işlem ücretlerinin alternatif DeFi platformlarındaki maliyetlere göre 7 kat daha az olduğunu belirtti. Resmi ürün lansmanına yaklaşan APY.Finance’ın, deneyimli ve iyi bağlantılara sahip bir geliştirici olan Will Shahda tarafından kurulduğunu vurguladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle