Bitcoin’in her adımını bilen isim konuştu: Ayılar zorda!

  Her yatırımcının hayalini kurduğu tepeden satış ve dipten alış başarısını Bitcoin’de gösteren kripto analisti ve trader DonAlt, yeni analizi ile gündemi sarstı. Ünlü isme göre Bitcoin ve altcoin’de ayılar zora girecek!

  Bitcoin’i (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) satmayı başaran ve Kasım 2022’de düşük fiyatla açtığı pozisyonla tanınan kripto para analisti ve trader DonAlt bugün yeni analizi ile yatırımcıların karşısındaydı. Ünlü isim yeni analizinde yeni fiyat yükselişini “ayı piyasası rallisi” olarak değerlendirirken, gerçek bir ralli için gerekli BTC fiyatını açıkladı!

  “Şimdi Verme Sırası Ayılarda”

  Twitter’da yaklaşık 450 bin takipçiye sahip olan DonAlt yeni analizinde ayıların tehlikede olduğunu ifade ederek yatırımcıları heyecanlandırdı. Analist, “Boğalar, ayılara her şeylerini geri verdi. Ardından yatırımcıları pirzola yaptı. Şimdi verme sırası ayılarda.” ifadeleri ile yatırımcıları umutlandıran bir girişle analizine start verdi.

  Ayı piyasasının özünü rakamlarla ifade eden analist, “Ayılarla ilgili ilginç olan şey, çoğu zaman aldıklarının tamamını kaybetmeleri için fiyatın yalnızca yüzde 20 – 30 yükselmesi gerektiği. Bir ayı piyasası rallisi neredeyse tüm ayıları silip süpürebilir.” diyerek yatırımcılara umut verdi.

  “30 Bin Doların Altındaki Her Şey Ayı Rallisi”

  Ayı piyasası rallisinin kayıpları telafi etmesi ile ilgili konuşan analist DonAlt’ın gerçek bir ralli için de beklediği fiyat analizinde yer aldı. DonAlt, “Bana göre, teknik olarak 30 bin doların altındaki her şey bir ayı piyasası rallisidir.” ifadeleri ile Bitcoin’de 30 bin doların gerçek bir ralli şartı olduğunu belirtti.

  Ayı rallisine yönelik açıklamasının devamında ise, “Eğer bir ayıysanız ve 30 bin dolar olasılığını hesaba katmıyorsanız, bence problem var demektir. Sadece bombalanabilirsiniz ama bence bu seviyelerin yeniden test edilmesi için sıfır olmayan bir ihtimal var.” ifadeleri ile short yatırımcılarını uyardı.

  “Altcoin’ler Henüz BTC’yi Takip Etmedi”

  Bitcoin’de olumlu görüşle öne çıkan ünlü trader’ın altcoin’ler için de sarf ettiği sözler heyecan yarattı. Analist, “Bitcoin, çocukları koruyor. Altcoin’ler henüz BTC’nin yükselişini takip edebilmiş değil.” ifadeleri ile mevcut görünümü yorumladı. Hafta sonunun ardından coşkunun müjdesini veren DonAlt, “Hafta sonundan sonra bugünkü gibi bir gün daha yaşanacak ve kripto para piyasasında kutlamaların olduğunu göreceğiz.” ifadeleri ile altcoin yatırımcılarını da güldürdü.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle