Cem Yavuz

Binance Smart Chain'deki işlem sayısı ETH'yi geçti

  Binance Smart Chain, popülaritesini arttırmayı sürdürüyor. BSC gelen haberlere göre, işlem sayısında Etherum'u geride bıraktı. 

  BSC her geçen gün popülaritesini arttırmaya decam ediyor. Gelen son bilgilere göre BSC ağındaki toplam işlem sayısı, Ethereum'dan %70 oranında daha fazla duruma. 

  Binance Smart Chain, kripto para topluluğu içerisine popülerliğini arttırmayı sürdürüyor. Ağ üzerindeki yeni DeFi özelliklerini deneyimlemek isteyen kullanıcılar, Binance Smart Chain platformunu her geçen gün daha fazla kullanıyorlar. BSC'nin Ethereum'a kıyasla oldukça önemli avantajları söz konusu. BSC, Ethereum'a göre oldukça daha hızlı çalışıyor ve işlem ücretleri de ETH'ye nazaran oldukça düşük.

  BSC Günlük İşlemleri, ETH'den %70 Daha Fazla

  BSC'nin kullanıcı sayısı artmaya devam ediyor. BSC ve ETH ağlarının günlük işlem hacimlerine bakıldığında, aradaki fark açıkça görülüyor. 

  Geçtiğimiz haftanın tüm günlerinde, BSC üzerinde ETH'den daha fazla işlem sayısına ulaşıldı. BSC'deki işlem sayısı 2.12 milyonu bulurken, Ethereum'da bu sayı 1.26 milyonda kaldı.

  Binance Smart Chain üzerindeki işlemlerin bu denli artmasında, her geçen gün popülerlik kazanan merkeziyetsiz borsa Pancake Swap'in de büyük payı bulunuyor.

  BSC Rakamları Etkilemeye Devam Ediyor

  BSC, diğer rakamlarla da çok başarılı bir profil çiziyor. Gelen haberlere göre BSC üzerinde yer alan benzersiz adresi sayısı, yalnızca yedi gün içerisinde üç katına çıkmış durumda. 

  Binance Smart Chain üzerindeki GAS kullanımını da her geçen gün artıyor. Dün itibariyle GAS kullanım sayısı 16.5 GWEI gas değeri ile 300 milyarlık bir rakama ulaşmış durumda. Ağ üzerinde gerçekleştirilen işlemler de büyük bir hızla onay almayı sürdürüyor. 

  Yaşanan bu olumlu gelişmeler, ağın kripto parası olan Binance Coin'in de patlama yaşamasına neden oldu. Binance Coin'in değeri de her geçen gün büyük bir hızla artmaya devam ediyor. 

  Binance Coin, son 24 saat içerisinde %binancecoin+yuzde%. Binance Coin, yazı kaleme alındığı esnada, Coinmarketcap verilerine göre %binancecoin+usd% Dolar değerinde yer alıyor.

  Binance Coin, 2021 yılının başından beri ise 4 kattan fazla artış gösterdi. Varlık bu yükselişi ile beraber, 2021 yılı içerisinden en iyi performansı gösteren kripto para olmaya devam ediyor. 

  Binance Smart Chain'in yükselişi devam ediyor. Ethereum, Polkadot'tan sonra yeni bir rakip ile karşı karşıya kalmış durumda. Önümüzdeki günler daha ilginç gelişmelere gebe olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle