Usta analistten o altcoin için çılgın yükseliş senaryosu!

  Kripto para piyasalarının en ünlü analistlerinden biri olan ve başarılı tahminleri ile birçok kez dikkatleri çeken Michael van de Poppe, gözlerden uzak olan bir altcoinin büyük bir ralliye hazırlandığını iddia etti. Poppe’un dikkat çektiği küçük ölçekli altcoin için yatırımcılarda heyecanlı bekleyiş başladı.

  Kripto para piyasaları yaklaşık bir haftadır Bitcoin (BTC) ve beraberinde önde gelen altcoinlere odaklanmış durumda. Zira Bitcoin’in fiyat hareketlilikleri, bilindiği gibi genel anlamda kripto para piyasalarının da yönünü belirlemesini sağlıyor. Son dönemlerde ise Bitcoin’in yukarı yönlü bir hareketlenme içinde olduğu görülüyor ve bu da yatırımcıların, yükseliş beklentilerini artırıyor. Birçok yatırımcı, olası bir yeni yükseliş dalgasında en az bir kripto parayı düşük seviyelerden yakalamak istiyor.

  Arayış içinde olan yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran ve daha önce birçok başarılı tahminde bulunan popüler analist Michael van de Poppe da o yatırımcılara yönelik paylaşımlarını dile getirdi. Ünlü analist, 356 bin takipçisine yönelik olarak paylaştığı analiz ve tahmin paylaşımında, yatırımcıların dikkatini küçük ölçekli bir altcoine çekti. Poppe, “gözlerden uzak” olarak tanımladığı bu altcoinin, büyük bir ralli hazırlığında olduğunu iddia etti.

  Poppe’un İşaret Ettiği Altcoin: Celer Network (CELR)

  Usta analist Poppe, söz konusu analiz ve tahmin paylaşımında tüm dikkatleri Celer Network (CELR) coin’e çekti. CELR, 2. katman ölçeklendirme platformu olarak yatırımcılara hizmet veriyor. Poppe da CELR’in Bitcoin paritesinde (CELR/BTC) ciddi kazançlar görüleceğini düşünüyor. Konuya ilişkin olarak Michael van de Poppe’un açıklamaları şöyle:

  “CELR’nin %300-700’lük büyük ve yeni bir hamleye hazır olduğuna inanıyorum. Altcoinlerdeki haftalık grafikler yeni bir dalga için oldukça pozitif görünüyor. CELR ve FET buna harika birer örnek.”

  Poppe söz konusu paylaşımını yaptığında CELR/BTC paritesi 0,00000077 birim seviyesindeydi. Poppe, bu paritenin 0,00000462 birim seviyeye (0,18 dolar) çıkacağını düşündüğünü ifade etti.

  Güncel durumda 1 CELR fiyatı %celer-network+try% TL. Döviz cinsinden ise %celer-network+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, CELR 24 saatte %celer-network+yuzde%.

  Poppe’un ETH Tahmini

  Öte yandan Poppe, yatırımcıların ilgisini bir de Ethereum’a (ETH) çekti. Poppe’a göre ETH kendisi için kritik seviye olan 2 bin 300 dolarlık seviyeyi destek seviyesi haline getirdiğinde, fiyat 3 bin dolara kadar yükseliş gösterecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle