Kripto Para

Binance Coin (BNB) fiyatı tüm zamanların en yükseğinde

  Hızlı yükselişini sürdüren Binance Coin (BNB), altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmadı. Son 24 saatte sert yükseliş trendine giren BNB fiyatı 147 dolarla yeni bir ATH belirledi…

  Kripto para sektörünün en popüler ve değerli borsalarından biri olan Binance’in yerel kripto para birimi Binance Coin (BNB) uçuşa devam ediyor. Son 24 saat içinde yaklaşık %60 oranında değerlenen BNB fiyatı 147 dolar seviyesine kadar tırmandı. Son bir haftada kripto paranın kazanımları %185 oranına yükseldi.

  Altcoin yatırımcılarının radarına takılan Binance Coin (BNB), son 30 günde %241 oranında değerlenerek yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Kripto para sektöründe en fazla günlük alım satım işlemlerinin yapıldığı kripto para borsası olan Binance’in dijital parası büyük ilgi görüyor. Altcoin mevsiminin başlamasını bekleyen kripto para yatırımcılarının yeni dönemdeki gözde coinleri arasında Binance Coin (BNB) da yer alıyor. 

  BNB Fiyatı 147 Dolarla Rekor Kırdı

  Binance Coin (BNB) sadece 2 gün önceki borsa verilerine göre 67 dolar seviyesinden işlem görüyordu. 8 Şubat tarihinden bu yana sert bir yükseliş trendine giren kripto paranın güncel fiyatı, kripto para borsalarında 147 dolara kadar tırmandı. Bu seviye ile tüm zamanların fiyat rekorunu kıran Binance Coin (BNB), altcoin yatırımcılarının da yüzünü güldürmeyi başardı.

  Kripto para sektörünün önde gelen yorumcuları, son 24 saatte %60 değerlenen Binance Coin’in yükselişini sürdüreceğini düşünüyor. Binance kripto para borsasının CEO’su Changpeng Zhao’da bugünkü paylaşımlarında Binance Coin (BNB) fiyatı hakkında dikkat çekici ifadeler kullandı.

  Binance CEO’sundan BNB’ye Tam Destek

  Binance CEO’su CZ, bugünkü tweetinde Binance Smart Chain’in Ethereum‘u günlük işlem sayısında geride bıraktığını söyledi. Ayrıca düşük ücretlerin kullanıcıları çektiğini doğrulayan CZ, BNB yükselse bile düşük ücret politikasını sürdürülebilir kılacaklarını belirtti.

  Binance Coin, CoinGecko verilerine göre, haberin yazıldığı an itibariyle 145.19 dolardan işlem görüyor. Kripto para yatırımcıları, Binance Coin (BNB) fiyatında yeni rekor seviyelerin görülebileceğini umuyor. Uzman analistlerin son açıklamaları da BNB yükselişinde pozitif seyrin devam edeceğine yönelik olmasıyla dikkat çekti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle