Bu airdroplar bu altcoinleri uçuracak

  Kripto para dünyasının en çok ilgi çeken etkinliklerinden biri de airdroplar olarak görülüyor. Kripto para yatırımcıları, airdrop sayesinde coin kazanmak isterken, popüler analistten çok çarpıcı altcoin tavsiyeleri geldi…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği popüler analistlerden Tyler Swope, fiyatı yükselecek iki adet altcoin projesine dikkat çekti. Ünlü analist bu projelerlin airdrop etkinliği ile birlikte aya çıkmaya hazır olduğunu söyleyerek altcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı. 

  Youtube kanalı üzerinden kripto para piyasasına dair önemli açıklamalarda bulunan Tyler Swope, son videosunda yaklaşık 230 bin aboneye önemli tavsiyeler verdi. Başka bir yükseliş rallisi öncesi kar alma döngüsünü takip etme eğiliminde olan kripto paraları öne çıkaran analistin paylaşımı büyük ilgi gördü. 

  Airdropla Uçuşa Geçebilecek Altcoinler

  Ünlü analist Tyler Swope airdrop senaryosunu takip etmek üzere olduğunu söylediği kripto paralara dikkat çekti. Bunlardan ilkini refleks indeks platformu Reflexer Labs’ın bir yönetim dışı tokenı olan FLX olarak açıkladı. Bilindiği üzere refleks endeksleri herhangi bir temel varlığa veya menkul kıymete sabitlenmemiş serbest tokenlar olarak tanımlanıyor. 

  Patlama yapacak altcoin projesi hakkında konuşan analist şunları aktardı: “Önümüzdeki hafta diyorum ki, bu oldukça iyi bir fırsat olabilir. Çünkü heyecanlandı ve airdrop’unuzu hemen şimdi talep edebilirsiniz. Bir airdrop yapacaklar ve temelde oradaki likiditeyi havuzlarına sağlarsanız, bunun için uygun olacaksınız. Yani tek yapmanız gereken uygulamaya gitmek ve ‘Hey, airdrop’umu bana ver’ demek.”

  Ethereum Push Notification Service Tavsiyesi

  Ethereum Push Notification Service (PUSH) tokenı için yaklaşan airdrop etkinliğini de takipçilerine duyuran popüler analist dikkatleri üzerine çekti.

  “EPNS temelde Ethereum Push Notification Service, burada yakın zamanda airdrop’larını yaptılar. Birçok büyük Ethereum geliştiricisi bu konuda heyecanlı. Elbette düşüşleri aldılar, bu yüzden eziliyor.” Uzman analist, bu kripto para projesinin de başlangıç fiyatından çok daha düşük bir fiyattan işlem gördüğünü belirterek yatırımcı takipçilerine önemli tavsiyelerde bulundu. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle