Kripto Para

Efsanevi yatırımcı BTC ve ETH tahminleriyle şaşırttı

  Finans dünyasının önde gelen isimlerinden ve CNBC’de Mad Money programının sunucusu Jim Cramer, yine dikkat çekici yorumlar yaptı. BTC ve ETH fiyatı hakkında yeni tahminlerde bulunan Cramer, şaşırtan açıklamalar yaptı…

  Efsanevi borsacı ve CNBC kanalında Mad Money programının sunucusu Jim Cramer, kripto para piyasası hakkındaki açıklamalarına devam ediyor. Ünlü isim, Bitcoin’i eleştirirken, Ethereum için yükseliş beklentisini açıklamasıyla gündem oldu. 

  Finans uzmanı Jim Cramer, Ethereum’un 12 Mayıs tarihinde kırdığı tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorundan yüzde 52 oranında düşmesine rağmen umutlu konuştu. Cramer, ETH boğa piyasasının devam edeceğini kaydetti. Lider altcoin projesinde pozisyonuna sadık kaldığını fakat bunu arttırma konusunda isteksiz olduğunu söyledi.

  ETH Fiyatında Yükseliş Beklentisi

  Ethereum’un boğa piyasasına devam edeceğini ifade eden Jim Cramer, onu kripto paraların üstadı olarak tanımlamaya devam etti. En büyük ikinci kripto para birimi Ethereum, kısa bir süre önce The B Word Konferansında da gündeme geldi. Tesla CEO’su Elon Musk, BTC dışında ETH desteği vermesiyle de tüm dikkatleri üzerine çekti. 

  Tesla CEO’su Elon Musk’ın kişisel portföyünde Ethereum yatırımı olduğunu açıklaması, kripto para topluluğunda büyük ilgi gördü. Bu ifadelerin ardından en büyük kripto para birimi Bitcoin fiyatında olduğu gibi popüler altcoin ETH fiyatında da yukarı yönlü hareket başlamış oldu. Musk’tan destek alan lider altcoin, uzun zamandır yatırımcısının beklediği yükseliş hareketine başladı.

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  BTC’de Dip Noktayı Bekliyor

  Kripto para yatırımları ile ünlü Jim Cramer, Bitcoin varlıklarının neredeyse tamamını haziran ayı sonunda sattığını açıklamasıyla dikkat çekmişti. Ünlü finans uzmanı, tekrar Bitcoin satın almak için öncelikle BTC’nin “devrildiğini” görmek istediğini söyledi. 

  BTC’de dip noktayı bekleyen Jim Cramer şunları aktardı: “Bitcoin’in ne kadar düşük olduğunu ve bir iş parçacığı tarafından nasıl asılı kaldığını fark ettiniz mi? Bir kez daha, spekülatif aşırılığın bir işareti. Bitcoin’i severim ama tekrar girmeden önce bittiğini görmek istiyorum.”

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle