Flow (FLOW) değerini 1 ayda dörde katlamasıyla dikkat çekti

  Kripto para piyasasında öne çıkan altcoinler arasında yer alan Flow (FLOW) son 1 ayda yüzde 224 oranında değer kazandı. Fiyatını 4 katına çıkartan FLOW token altcoin yatırımcılarının radarına takıldı…

  Altcoin piyasasında dikkatleri üzerine çeken Flow (FLOW), aylık grafikte yüzde 224 oranında değer kazandı. Haftalık grafikte yüzde 29 oranında artış elde eden kripto para birimi, 1 Mart tarihi itibarıyla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. FLOW token piyasa değeri ise 685 milyon dolara kadar yükseldi. 

  Son 24 saat içinde yüzde 30 oranında artış yaşaması ile yatırımcısının yüzünü güldüren Flow (FLOW) token, altcoin piyasasında dikkat çekmeye devam ediyor. Kripto para piyasasında 1 Mart tarihi itibarıyla pek çok kripto para biriminde yükseliş sürerken bu kervana Flow (FLOW) token de katıldı. FLOW token hakkında bilgi sahibi olmak isteyen altcoin yatırımcıları da araştırmalarını sıklaştırdı. Flow (FLOW) günlük işlem hacmi 144 milyon dolar seviyesine ulaştı.

  Flow (FLOW) İnceleme 

  Kripto para dünyasında CryptoKitties ekibi tarafından tasarlanan Flow blockchain ağı, merkeziyetsiz ve hızlı bir platform olarak tanımlanıyor. Flow ağının merkezinde NTF’ler, dijital varlıklar, uygulamalar ve bazı oyunlar bulunuyor. Flow kullanıcıları, bu ağ üzerinde bulunan dijital varlıklar veya uygulamalar aracılığı ile verilerini güvence altında tutabilme imkanına sahip oluyor. 

  Flow, standart bir blockchain ağındaki node sisteminden farklı bir ağ kullanıyor. Normalde bir node tarafından yapılan iş toplama, konsesüs, uygulama ve doğrulama olarak dört farklı kola ayrılıyor. Bu sayede ağda yapılan işlemler de hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmiş oluyor

  Flow (FLOW) Token Fiyatı

  Flow ağında kullanılan ve bu ağda yapılan işlemlere güç veren yerel kripto para birimi FLOW token olarak adlandırılıyor. Ağ üzerinde geliştirilen uygulama, NFT, oyun ve diğer varlıklar FLOW token kapsamında işlem görebilir. Bu sayede işlem ücretleri öderken veya ağ kullanıcıları arasında oylama yapılırken FLOW ile ödeme yapılabiliyor. FLOW token dolaşımdaki arzı 23 milyon olarak biliniyor. Kripto para biriminin listelendiği borsalar arasında Huobi, OKEx, Coinlist, Kraken, HitBTC yer alıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle