Kriptopara

Avax Geleceği Ne Olur? Avalanche Yükselmeye Devam Eder mi?

  Son dönemin en çok kazandıran altcoin projelerinden biri olan Avax coin geleceği merak konusu oldu. Bu yazımızda anonim analistlerden Avax geleceği ne olur, yükselmeye devam eder mi gibi soruların yanıtları ve fiyat hedefleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

  Avax Geleceği Ne Olur?

  Deneyimli kripto para uzmanlarına göre, Avalanche geleceği büyük bir potansiyele sahiptir. Saniyede bir trilyon hızla ölçekleme ile birlikte yüksek işlem güvenliği sağlayan yerel tokeni Avax için en çekici kripto para birimleri olmaya devam edecektir. Nitelikli matematikçiler ve kriptograflardan oluşan sürekli aktif ekip sayesinde kripto para biriminin gelişmesi ve büyümesi beklenmektedir. 

  Son derece dinamik ve canlı bir güç olarak ortaya çıkan Avax coin, özellikle zamanın testinden geçtiği ve yatırımcıların bu tokene gömülü bir güvenilirlik faktörü bulduğu için yatırımcıların tercihi olacaktır. Avax coin, kullanıcılar için bir ödül ve ödeme sistemi işlevi gördüğü için gelecekte de önemli kripto para birimleri arasında yer alabilir. 

  Avalanche Yükselmeye Devam Eder mi?

  Avalanche topluluğunun temel amacı, yalnızca büyüme yolunda liderlik etmek değildir. Avalanche topluluğu, özellikle Avalanche Denali test ağını açtıktan sonra, kilometre taşları ve büyük katılımını desteklemektedir. Bu sayede pahalı donanım yerine daha adil katılım sunan Avalanche fikir birliğinin ve hafif mimarinin gücünü doğruladığı için Avax coin fiyatında yükseliş başlamıştır. 

  Coinbase ve Binance gibi seçkin kripto para borsalarında listelenmiş olan Avax coin, yatırımcılara güvenli bir platform sunmaktadır. Ayrıca daha düşük ücretler ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda dijital varlık sağlamaktadır. Avalanche ayrıca Chainlink, BiLira gibi çoklu ekosistemlerle bir anlaşma imzalayarak agresif teknolojik girişimlerini bir sonraki seviyeye taşımaktadır. Bu tür sektörde büyük ses getiren ortaklıkların arkasındaki temel amaç, dünya çapında bir insani topluluk oluşturmaktır. Bu nedenlerle eşit, sürdürülebilir ve merkezi olmayan bir dünya yaratma hedefinde olan platformun yerel kripto para birimi Avax coinin yükselişine devam edeceği düşünülmektedir.

  Uzmanlardan Avax Coin Fiyat Tahminleri

  Tüm piyasalar olumlu hale gelirse, Avax coin fiyatı tüm engelleri aşacak ve daha önce belirtildiği gibi zirveyi ölçeklendirerek coşkulu bir şekilde performans gösterecektir. Deneyimli kripto para analistleri Avax coin fiyat tahminlerinde trendlerin yakından takip edilmesi gerektiğini söylemektedir. Önümüzdeki yıl tüm sınırlamaları aşan, yatırımcıları için mutlaka şans işaretleri sunması beklenen ve sağlam akıllı sözleşmelerle desteklenen Avax coin fiyatı, 2021 yılı sonuna kadar 32 dolara kolayca ulaşabilir.

  Wallet Investor Analistleri

  Deneyimli analistlerden oluşan Wallet Investor ekibinin raporuna göre Avax coin fiyatında uzun vadeli bir artış beklenmektedir. Analistler, Avax coin’de 2026 için fiyat tahmini 247.519 dolarda tutmaktadır. Buradan hareketle 5 yıllık bir yatırımla gelirin yüzde 1102,07 civarında olmasıyla muhteşem bir kazanç fırsatına dikkat çekilmektedir.

  Digital Coin Price Analistleri

  Digital Coin Price ekibinden Avax coin fiyat tahmini, daha yüksek bir duyarlılık gösterebilecek bir umut olduğu gerçeğine işaret eden konsolidasyon eğilimlerinde umut vericidir. Avax coin fiyatının önümüzdeki 1 yılın sonunda 75 doları geçebileceği düşünülmektedir. 

  GOV Capital Analistleri

  Avax coin fiyatı bu yıl için muazzam bir pozitif ivme gösteriyor gibi görünmektedir. GOV Capital analistlerinin raporunda Avax coin fiyatı yüzde 304 civarında bir artış kaydedebilecektir. Bu da Avax coine yatırım yapmak için en iyi seçenek olabilir.

  Tokeneo Analistleri

  Avax coin fiyatı 2021 yılına 11.00 dolardan başlamıştır. Avax coin şu anki fiyatına bakıldığında yılın başından itibaren yüzde 85 değer kazandığı görülmektedir. Tokeneo analistlerine göre, 2021 sonunda tahmini Avax coin fiyatı 38,89 dolar olacaktır ve yıldan yıla değişim yüzde +254 oranında artıştır. 

  Coin Price Forecast Analistleri

  Kıdemli analistlerin tahminine göre 2021 sonunda Avax coin fiyatı 28.07 dolar civarında olacaktır. Maksimum fiyat 31.72 dolar seviyesindeyken 2021 yılı için minimum fiyat 22.74 dolara kadar gerileyebilir. Aralık 2021 sonunda Avax coin fiyatı tahmini 28.07 dolar seviyesindedir. 

  Coinskid Analistleri

  Coinskid analizine göre, Avax coin gelecekteki fiyatı önümüzdeki birkaç ay içinde 30 dolar civarında bir yere ulaşabilir ve bu da onu kârlı bir yatırım haline getirebilir.

  Pick A Crypto Analistleri

  Avax coin fiyatının Aralık 2021'in sonunda 27 dolara ulaşması beklenmektedir. Pick A Crypto analistlerine göre maksimum fiyat 34.011 dolara, minimum fiyat 23.127 dolara ulaşabilir. Kısa vadede ay sonu için Avax coin fiyat tahmini 27.209 dolardır. 

  Sonuç: Avax Gelecekte ETH'ye Rakip Olabilir

  Hızlı yükselen Avax coin fiyat tahmininde bulunan analistlere göre bu kripto para biriminde yükselişin devam etmesi beklenmektedir. Avax coine yatırım yaparken güncel trendlerin ve piyasayı etkileyen haberlerin yakından takip edilmesi çok önemlidir. Emin Gün Sirer gibi önemli bir akademisyenin başını çektiği AVAX, bir çok otoritenin ilgisini çekiyor. Hatta ETH’ye rakip olarak bile gösteriliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle