Analistten altcoin uyarısı! Yüzde 50’den fazla düşecek

  Kripto para piyasasında belirsizlik ortamı yaşanırken ünlü analist Credible Crypto’dan dikkat çeken yorumlar geldi. En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve altcoinlerin geleceğini yorumlayan ünlü analistin son tahmini şaşırttı.

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden anonim analist Credible Crypto yine dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Uzmana göre BTC tüm altcoin projelerini yenecek ve rekor kıracak bir yükselişle piyasanın odak noktası haline gelecek. Anonim analist, BTC’nin rekor tazelediği bu dönemde yeni sermayenin altcoin piyasasına akmasını ancak büyük patlamaların yaşanacağını öngörüyor.

  Tecrübeli analist, kripto para piyasasındaki likiditenin büyük bir kısmının BTC’ye akmasını bekliyor. Boğa koşusu sırasında birçok altcoin ise ciddi manada değer kaybedecek. Credible Crypto, BTC’nin rekor kırıp birkaç aylık konsolide olmasının ardından bazı altcoinleri önemli kayıpların beklediğini düşünüyor. Uzmana göre bu süreçte bazı altcoinler yüzde 50’den fazla değer kaybı yaşayacak.

  Bazı Altcoinler Yüzde 50’den Fazla Düşecek

  Credible Crypto son değerlendirmesinde BTC’nin likidite çekmesinden sonra birçok altcoinin piyasadan silinme riski ile karşı karşıya geleceğini düşünüyor. Kripto para piyasasında sınırlı likidite olması nedeniyle paranın büyük bir bölümü BTC’ye akacak. Bu durum altcoin piyasasında ciddi krizlerin yaşanmasına neden olacak.

  Fakat Credible Crypto altcoin projelerinin geleceği hakkında tamamen karamsar değil. BTC boğa rallisinde altcoin fiyatlarında ciddi kayıpların yaşanmasını bekleyen analist bundan sonra yükselişin başlayacağını düşünüyor. Credible Crypto, BTC rekor tazeledikten sonra bazı altcoin projelerinin intikam almak için geri geleceğini ifade ediyor.

  Altcoin Rallisiyle BTC’den İntikam Alacaklar

  Credible Crypto’ya göre Bitcoin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıp piyasaya yeni para girişi olduğunda yükseliş sırası altcoinlere geçecek. Bu süreçte en büyük kripto para birimi Bitcoin’in piyasa hakimiyeti ilk kez gerileyip altcoin rallisi başlayacak. Deneyimli kripto para analisti Credible Crypto, pek çok analistin aksine 2023 yıl sonuna kadar BTC’de rekor kırılmasını bekliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle