Analistin “çılgın” BTC ve ETH tahminleri heyecanlandırdı!

  Kripto para piyasalarının en popüler analistlerinden biri olan The Crypto Dog, yatırımcıları heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. Daha önce birçok kez başarılı tahminleriyle dikkat çekmiş olan analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH), ciddi bir yükseliş hazırlığında olduğunu iddia etti.

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 8 Ağustos Pazar günü erken saatlerde büyük bir atak yaparak 45 bin dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Birçok kripto para borsasında 45 bin 360 dolar seviyesine kadar yükselen BTC, daha sonra hızlı bir geri çekilme ile 42 bin 600 dolar seviyesine kadar çekildi. BTC’de yaşanan dalgalanma, yeni haftaya da pozitif yönlü hafif hareketlilik olarak yansıdı. BTC, yeni haftaya 45 bin dolar etrafında mücadele ederek başladı.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Crypto Dog’a Göre BTC ve ETH Yükseliş Eşiğinde

  Bitcoin’deki yukarı yönlü fiyat hareketliliğinin ardından birçok analist BTC fiyat tahminini paylaştı. Daha önce kripto paralar ile ilgili birçok başarılı tahminde bulunmuş olan popüler analist The Crypto Dog da o isimlerden biri oldu. Crypto Dog, hem Bitcoin’in hem de Ethereum’un (BTC) çok ciddi bir yükseliş hazırlığında olduğunu iddia etti. Ünlü analiste göre BTC için ilk hedef 50 bin dolar seviyesi. Crypto Dog’a göre BTC, 50 bin dolar seviyesini uzun bir süre geçmeden çok rahat şekilde görecek. Analist, bu rahatlığını “Ayaklarımı uzattım bekliyorum” sözleriyle ifade etti.

  BTC İçin Kritik Seviye

  Analiste göre BTC’de 43 bin 600 dolar seviyesi çok kritik bir seviye olarak öne çıkıyor. Sadece Crypto Dog değil, birçok başka analist de BTC’nin haftayı 43 bin 600 dolar üzerinde kapatması halinde yeni bir boğa koşusunun görülebileceğini iddia ediyor. Bitcoin’in fiyat hareketliliğine bakıldığında, bu hareketliliğin imkansız olmadığı ancak düşüş ihtimalinin de olduğu görülebiliyor.

  Crypto Dog’un ETH Hakkındaki Tahminleri

  BTC’nin yanı sıra Ethereum da Crypto Dog’a göre ciddi bir yükselişin eşiğinde bulunuyor. Ünlü analiste göre ETH için kritik direnç bölgesi ise 3 bin 100 dolar seviyesinde yer alıyor. Crypto Dog’a göre ETH son 1 ayın en yüksek seviyesi olan 3 bin 180 doların görülmesi, yeni zirvelerin habercisi olduğu anlamına geliyor.

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle