Kripto Para

1inch tarafından 82 milyon dolarlık airdrop etkinliği

  Birbirinden farklı merkeziyetsiz borsaları ortak bir platformda bir araya getiren 1inch kullanıcılarına airdrop müjdesi verdi. Uniswap ve eski Mooniswap kullanıcılarına özel etkinlik dikkat çekti…

  Merkeziyetsiz borsa ‘aggregator’ı 1inch, geçtiğimiz aylarda platformun kendi kripto para birimi olan 1INCH token duyurusu yapmıştı. Birbirinden farklı merkeziyetsiz borsaları ortak bir platformda bir araya getiren 1inch, bu duyurunun ardından kripto para yatırımcılarının dikkatini çekti. Kendi AMM (otomatik piyasa yapıcı) hizmetini sunan 1inch, kullanıcılara platform içerisinde bu token’ı kullanma imkanı veriyor.

  1inch Foundation Airdrop Etkinliği

  1inch Foundation tarafından düzenlenen airdrop etkinliği platformun kullanıcılarını da sevindi. Bu airdrop kapsamında ikinci likidite programında yer almış kişilere 3.57 milyon token dağıtıldı. Airdrop programı sadece bununla sınırlı kalmadı Mooniswap kullanıcılarına 4.8 milyon token verildi. Ayrıca Argent, Authereum, Gnosis veya Pillar cüzdanlarını kullananlara 375 bin token, sınırlı emir açmış kullanıcılara 310 bin token dağıtıldı.

  Her zaman olduğu gibi bu airdrop etkinliğine katılabilmek için de kullanıcıların bazı şartlara sahip olması bekleniyor. Bunlardan ilki, 1inch’te 15 Eylül 2020 tarihinden önce en az bir işlem yapma şartı olarak açıklandı. Bunun yanı sıra platformda toplamda dört farklı işlem yapmış olmak veya toplam değeri en az 20 dolar olan işlemler yapmış olmak da gerekli görülüyor.

  Toplam 82 Milyon Dolar Dağıtıldı

  Kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen 1inch, doğrudan kendi ekosistemine ek olarak Uniswap için de token dağıtımı yaptı. Buna göre en az 20 farklı gün boyunca işlem yapmış ve 2021’in başından beri en az üç işlem açmış Uniswap kullanıcıları airdroptan yararlanabilecek. Bu koşulları sağlayan Uniswap adreslerine toplamda 6 milyon adet token verilecek.

  Şirket, kripto para sektöründe büyük ilgi gören bu airdrop kapsamında toplam 15 milyon token dağıtmış oldu. Kripto para borsalarından gelen güncel verilere göre 1inch token fiyatı, %1inch+usd% dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Bu noktadan hesapla airdrop etkinliğinde toplam 82 milyon dolarlık bir dağıtım yapıldığı görülebiliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle