Kısa vadede yükselebilecek en iyi kripto paralar

  Kripto para piyasasındaki çalkantılı görünüm devam ederken, yatırımcılar fiyatlarda patlama yapacak projeleri araştırıyor. Uzmanlara göre yakın zamanda uçuşa geçebilecek en iyi kripto para birimleri listelendi…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği anonim analistlerden Crypto Potato, yatırımcıların en çok merak ettiği konulardan birine dikkat çekti. Ünlü analist, yakın zamanda yükselişine devam edecek veya patlama yapacak kripto para projelerini listeledi. Kripto para piyasasının değeri her geçen gün artarken, hangi projelerin yatırımcısına daha çok kazandıracağını sıraladı.

  En çok kazandıran kripto para projeleri listesinin başında her zaman olduğu gibi Bitcoin (BTC) yer alıyor. Lider kripto para biriminin fiyat hareketleri, genel kripto para piyasası üzerinde de etki göstermeye devam ediyor. Popüler analist, son dönemde kurumsal firmalardan ve ana akımdan da destek gören BTC’nin yükseliş ivmesine önümüzdeki dönemde de sürdüreceğine inanıyor.

  Yakın Zamanda Kazandırabilecek Kripto Paralar

  Kripto para topluluğunun takip ettiği uzman isimlerden Crypto Potato, bu listede Cardano (ADA) kripto par birimine de yer veriyor. Son dönemde en iyi performans gösteren altcoinlerden olan Cardano, henüz akıllı sözleşme yeteneklerine kazanmadı. ADA’nın artışının spekülatif olduğunu iddia eden analistlerin aksine, popüler isim bu yükselişin katlanarak artacağını belirtiyor. 

  Cardano geliştiricilerin akıllı sözleşme entegrasyonu için düğmeye basması da ağın potansiyelini geliştirmesinde etkili olabileceği düşünülüyor. Bu yıl içinde yatırımcısına en çok kazandıran kripto para birimlerinden olan Binance Coin (BNB) de listede kendine yer buluyor. Kısa zamanda kazanç sağlamak isteyen kripto para yatırımcılarına tavsiye edilen altcoin projelerinden biri de BNB olarak gösterildi. 

  Yatırımcısını Sevindirecek Altcoinler

  Saniyede çok fazla işlem ve çok düşük maliyet avantajları sunan Solana ağının yerel kripto para birimi SOL token da potansiyeli ile dikkat çekiyor. Uzman analiste göre Ethereum katili olarak görülen bu proje, rakibinin kötü dönemindeyken daha da yükseliş gösterebilir.

  Popüler kripto para analisti, kısa zamanda kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara Uniswap (UNI) tavsiyesinde bulundu. UNI token da önümüzdeki aylarda rekor fiyat seviyelerine ulaşabilir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle