Analistten küçük hacimli altcoin tavsiyeleri

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analist ve traderlardan Tyler Swope, yeni paylaşımı ile dikkat çekti. Ünlü analist, düzeltme riskine rağmen bu akışa direnebilecek 3 küçük hacimli altcoini paylaştı…

  Sosyal medya kanalı üzerinden 200 binden fazla takipçisine seslenen ünlü analist, merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu Bao Finance’i (BAO) takip ettiğini duyurdu. Küçük hacimli bu altcoinin heyecan aşamasını geride bırakmasına rağmen hızlı yükselişine devam ettiğine dikkat çeken analist önemli tavsiyelerde bulundu. 

  Altcoin yatırımcılarının değerlendirmesine layık gördüğü Bao Finance (BAO) fiyatındaki yükselişi vurgulayan analist şunları aktardı: “Blok ödülleri bir gün daha geriye çekildi ancak çiftlikler çalışıyor ve stabil. Yatırma işlemleri şimdi başlayabilir.’ Evet, ürünler xDai’de yetiştirilmeye hazır. Tam olarak planladıkları gibi hareket ediyorlar.”

  Küçük Hacimli Altcoin Tavsiyeleri

  Kripto para camiasının sevilen analistlerinden Swope, BAO’nun artık kripto para birimi türev borsası FTX’te spot alım satım işlemleri için teminat olarak kullanılabileceğini hatırlattı. Popüler analistin listesine aldığı bir diğer küçük hacimli kripto para birimi ise Deus Finance (DEUS) oldu.

  Ethereum üzerinden kripto para alım satım işlemleri yapmaya olanak tanıyan varlık tokenizasyon platformu Deus Finance yerel kripto para birimi tavsiye edildi. Bu platform ayrıca kullanıcılara gerçek dünya varlıkları ve emtialar ile hisse senetleri gibi türevlerin alım satımını sağlıyor. Swope bu platform üzerinden, zaman kısıtlaması olmadan yüzlerce hisse senedi, forex ve seçili kripto paraların ticaretinin yapıldığını vurguladı.

  Düzeltmeye Direnebilecek Altcoinler

  Swope, proje ölçeklenebilir bir sentetik platform başlattığı zaman, platforma stake edilen mevcut toplam değerinin de artacağını aktardı. Ünlü analistin listesindeki son altcoin, DeFi platformu olan Non Funginle Yearn (NFY) şeklinde açıklandı. Popüler analiste göre bu platform NFT’leri alıp DeFi üzerine uygulayarak fungible token’lar (NFT’ler) alt sektöründeki olasılıkları ve fırsatları genişletiyor.

  Analist son paylaşımında, platformun cüzdanı koruyarak ve ilk transfer edilebilir hisseye izin vererek güvenli hale getirmek için NFT’leri kullanan ilk DeFi protokolü olduğunu söyledi: “Stake edilmiş token’larınızı ve gelecekteki getirinizi bir NFT aracılığıyla takas edebileceksiniz.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle