ADA Coin kurucusu ETH’de yeni zirve bekliyor!

  Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, lider altcoin Ethereum (ETH) ve kurucusu Vitalik Buterin hakkında açıklamalar yaptı. Deneyimli kriptocu, kendisine rakip olarak gösterilen Ethereum’un 2 yıl içinde zirve yapacağını düşünüyor…

  Kripto para piyasasının en popüler altcoin projelerinden Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson yeni açıklamalarıyla gündeme geldi. Kripto para dünyasında ADA ve lider altcoin Ethereum (ETH) arasındaki rekabet devam ederken çarpıcı açıklamalar yaptı. Hoskinson, ETH’nin 2 yıl içinde zirve yapmasını bekliyor

  Hoskinson, Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin’in zenginliği ve büyük şirketlerin desteği sayesinde gelecek yıllarda lider altcoinin zirve yapacağını söyledi. Ünlü isim ayrıca, merkeziyetsiz platform Ethereum’un zirve noktasının 2022’nin sonunda veya 2023’ün başlarında ortaya çıkacağını düşünüyor. 

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Ethereum’un Geleceğini Yorumladı

  Cardano’nun arkasındaki şirket IOHK CEO’su Charles Hoskinson, son röportajında Ethereum için oldukça yükselişli bir gelecek öngördüğünü vurguladı. ABD’li girişimci, lider altcoinin önümüzdeki yıllarda gelişmeye devam edeceğini ve özellikle 2023 yılının başında zirve yapacağını aktardı.

  Ancak bu görüşlerini paylaşırken Ethereum’un başarısının teknolojinin kendisinden değil, Vitalik Buterin’in gençliği ve zenginliğinden kaynaklanacağına işaret etti: “Vitalik genç bir çocuk. Gençliğini ve zenginliğini ekosistemi için doğru olduğunu düşündüğü şeylerde kullanacak. Ve ConsenSys vb. gibi kesinlikle büyük şirketler olan ve onların da çok sayıda insanı ve parası olan birlikte çalışan birçok insan var. Böyle bir momentuma sahip olduğunuzda, önemli şeyler olur.”

  Cardano ve Etiyopya Girişimi

  Hoskinson, Cardano ağının Etiyopya’da devam eden girişimi hakkında da önemli açıklamalar yaptı. Ülkedeki 5 milyon öğrenci için blockchain tabanlı bir ulusal kimlik ve başarı kayıt sistemi oluşturmayı hedefleyen girişimci başarılı şekilde ilerlediklerini söyledi.

  Niyetimiz, yaklaşık 110 milyon kişi olan tüm ulusal kimlik sistemi için diğerleri arasında rekabet etmektir.” diyen Hoskinson Çin’e ayrı bir parantez açtı. Hoskinson’a göre Cardano dahil olmak üzere herhangi bir blockchain platformu, Çin ve Suudi Arabistan gibi insan kaynaklarının ihmal edildiği ülkelerde düzgün çalışamaz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle