Kriptopara

Son 1 Ayda En Çok Artan Kripto Paralar

  Yatırımcılar ETH ve BTC gibi kripto para birimlerinde fiyat istikrarsızlık seviyesinin bu ay içinde tepe noktalara ulaşması ardından altcoin yatırımları ile daha güvenli bir alanda kar elde etme çabası içindeler. Bu kapsamda son 1 ay içinde yatırımcılarına etkili kar sunabilen kripto paraların hangileri olduğunu öğrenmeye çalışıyorlar. Bu yazımızda son 30 günde en çok artışı yapan kripto paralar hakkında bilgileri ve artış oranlarını sunacağız.

  Baby Doge Coin

  Baby Doge Coin son bir ay içinde etkili değer kazanımı yapan kripto paralar arasında bulunuyor. Özellikle Elon Musk’un Baby Doge’den söz eden son paylaşımı ardından fiyat artışı hız kazanmıştı. Baby Doge son 30 günlük periyotta %100.48 oranında değerlendi. Babydoge bu fiyat artışı kapsamında 2 Temmuz 2021’de 0.00000001 dolar seviyesinden işlem görmeyi başardı.

  BabySHIBA (BSHIBA)

  Baby Doge ardından değer kazanımını en yüksek seviye yapan ve meme kripto paralar ile bağlantısı olan varlık ise BSHIBA oldu. BabySHIBA, son 1 aylık veriler ele alındığında %67.77 oranında değer kazanımını tabloya yansıttı. Elon Musk desteğini alan köpek akımı kripto para birimlerinde değer kazanımlarının kısa vadede sürebileceği ise analistlerce öngörülüyor.

  Kitten Token

  Kitten Token, son bir aylık süre içinde yatırımcılarını sevindiren bir diğer kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Mayıs ve Haziran ayları arasından kendisinden beklenmeyen bir şekilde %103.63 oranında değer kazanımını tabloya yansıttı. Oldukça çarpıcı bir artış ardından fiyatını 0.000000090 dolar düzeyine çıkaran kripto para yatırımcılarına kayda değer kar sundu.

  Axis DeFi (AXIS)

  DeFi işlemleri ile yakından ilgilenen ve merkeziyetsiz finansal işlemlerden yararlananların tercih ettiği AXIS Coin, son bir ayda gözleri üzerine çekti. Son 1 aylık süre içinde %43.84 oranında değer kazanımını kayda alıp, 0.8764 dolar seviyesinden işlem görmeyi başardı. AXIS Coin yatırımcılarının Nisan ayından beri bekledikleri bu artış son bir aylık grafikler üzerinde net şekilde gerçekleşti.

  Güncel verilere göre şu anda 1 AXIS fiyatı %axis-defi+try% TL. Döviz cinsinden ise %axis-defi+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Axıs Defi fiyatı 24 saatte %axis-defi+yuzde%.

  LinkEye (LET)

  Son bir ay içinde hem trendler arasına giren hem de en etkili fiyat artışını yapan kripto paralar arasında LET Coin yer alıyor. LinkEye son 30 gün içinde %224.28 oranında değer kazanımı yaparak, 0.01796 dolar seviyesine çıkmayı başardı. Analistlerin bu ay için verdikleri 0.16 dolar üzeri fiyat tahmini yakalamayı başaran LinkEye, yatırımcıları için yüksek kazancı sundu.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 LET fiyatı %linkeye+try% TL. Döviz cinsinden ise %linkeye+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, LinkEye 24 saatte %linkeye+yuzde%.

  EverRise (RISE)

  EverRise son 30 gün içinde değer kazanımı oranı bakımından ETH gibi önemli altcoinleri geride bıraktı. ETH son gün içinde %24 üzeri değer kaybı yaparken, EverRise Coin ise %136.45 oranında değer kazanımı ile gözleri üzerine çekti. Altcoin yatırımcılarının yakın takibine artışı ardın giren RISE Coin, yaptığı değer kazanımı ile 0.00000061 dolar seviyesine ulaştı. 

  KıckToken (Old Kıck)

  KıckToken, son 30 gün içinde müthiş artışı ile yatırımcılarını şaşırtan bir kripto para oldu. 30 günlük verilere göre %11461.92 değer kazanımı yapan kripto para, 0.01972 dolar seviyesine yükseldi. X2P Coin, Babydoge, Kıtten, Multicoin gibi kripto paralar %95 ve üzeri değer kazanımların yaparken KıckToken değer kazanımı liderler listesinde en üst sıraya yerleşti. Uzman analistler bu devasa artışın yeni alım taleplerini gündeme getirebileceğini düşünüyorlar.

  BitBall

  BitBall, son 1 ayda en çok değer kazanımı gerçekleştiren kripto paralar arasında yer aldı. Son 30 günlük süre bazında %91.644 oranında değer kazanımını giden BitBall Coin yatırımcılarına etkili bir kar sundu. Analistler ise değer kazanımının kısa vadede devam edebileceği yönünde görüş sunuyorlar. 

  An itibari ile 1 BitBall fiyatı %bitball+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitball+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, BitBall 24 saatte %bitball+yuzde%.

  Multicoin (MTCN)

  MTCN Coin son 30 gün içinde %95.73 oranındaki çarpıcı değer kazanımını yaparak, 0.1096 dolar fiyatına çıkış yaptı. MTCN yatırımcılarını sevindiren bu artış oranı ile piyasadaki pek çok önemli altcoinin artış oranını geçti. ETH, BTC gibi kripto para birimleri son 30 günde değer kazanımı ile gündeme gelirken MTCN Coin’de fiyat artışı tabloya yansıdı.

  Güncel verilere göre şu anda 1 MTCN fiyatı %multiven+try% TL. Döviz cinsinden ise %multiven+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Multicoin fiyatı 24 saatte %multiven+yuzde%.

  Sonuç

  Son bir ay içinde değer kazanımların en yüksek olduğu kripto paraların daha çok yeni nesil altcoinler ve meme kripto paralar olduklarını görüyoruz. BabyDoge ve BabySHIBA gibi kripto paralar hem değer kazandılar hem de bu ay popülerlik açısından da başarıyı yakaladılar. Analistler ise devasa artışı yapan kripto paraların Temmuz ayı içinde de farklı noktalarda değer kazanımına gidebileceklerini açıkladılar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle