AC Milan Coin Nedir? ACM Token Hangi Borsada Var?

  Taraftar token projeleri arasında yer alan AC Milan Coin yerli kripto para yatırımcıları tarafından da yakından takip edilmektedir. ACM token listeleyen borsalar ve projenin detayları hakkında tüm merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

  Milan (ACM) Coin Nedir?

  AC Milan Taraftar Tokeni (ACM), AC Milan Futbol Kulübü taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenidir. ACM token, Ethereum üzerine kurulu bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Zincirinde işlem görmektedir. Socios, Chiliz tarafından desteklenen spor ve eğlence organizasyonları için blockchain tabanlı bir hayran etkileşimi ve ödül platformudur. Taraftar tokenleri arasında yer alan ACM token sahipleri pek çok avantajdan yararlanabilir. Bunlar arasında yönetim, kripto para ödülleri ve staking işlemleri yer alır. 

  ACM Token Projesi ve Whitepaper

  ACM token, birbirinden çok farklı iki alan olarak spor ve kripto para birimini birbirine bağlayarak temel atmaktadır. Taraftarlar artık oyuncularının hayatında bir rol oynayabilir ve spor organizasyonları taraftarlarıyla daha önce hiç olmadığı kadar bağlantı kurabilir. ACM token taraftarlara kulübün yönetimi ve çeşitli etkinliklerinde söz sahibi olma hakkı tanımaktadır. Son dönemde en popüler taraftar tokenlerinin arasında yer alan ACM token Whitepaper’ı hakkında detaylı bilgileri https://www.socios.com/ bağlantı adresi üzerinde bulabilirsiniz.

  ACM Token Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait?

  ACM token, Fransız internet girişimcisi Alexandre Dreyfus tarafından 2018'de kurulan Socios platformu tarafından piyasaya sürülmüştür. Dreyfus, Socios'un amacının “kulüpleri taraftarlarla kendi aralarında daha iyi bir bağ kurmalarını sağlamak” olduğunu söylemiştir. Socios'u kurmadan önce, Socios platformuna güç veren ve dünyanın en büyük blok zinciri şirketlerinden bazıları tarafından desteklenen küresel bir spor ve eğlence dijital para birimi ve tokenize borsa olan Chiliz'i (CHZ) kurmuştur. Dreyfus, sektörde 10 yıldan fazla bir süredir kripto para birimini ve sporu birleştirmek için çalışmaktadır. ACM token projesi arkasında herhangi bir ülkenin desteği bulunmamaktadır.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  Diğer fan tokenlerde olduğu gibi ACM tokenin de kullanım alanları oldukça fazladır:

  • ACM token sahipleri, AC Milan kulübü tarafından yayınlanan çeşitli "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilirler. AC Milan, sözleşmeye göre anket sonuçlarına göre hareket etmekle yükümlüdür.
  • ACM token sahipleri Socios platformuyla etkileşime girebilir (anketlere oy verme, yarışmalarda ve kısa sınavlarda rekabet etme, benzer düşünen kullanıcılarla bağlantı kurma/sohbet etme vb.) ve pek çok ödül kazanabilir:
  • Maç günü biletleri.
  • Özel deneyimler.
  • Resmi çevrimiçi mağazalardan geri ödeme teklifleri.
  • Uygulama içi CHZ bonusları.
  • Dijital rozetler.
  • Kulübe özel NFT'ler.

  Milan (ACM) Coin Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  AC Milan Taraftar Token, ünlü futbolcuları sıradan taraftarlarla bir araya getirmesi bakımından benzersizdir. Token, taraftar desteğini bir sonraki seviyeye taşıyor ve takım taraftarlarına VIP davetleri, buluşma ve selamlama ve imzalı ürünler gibi ödüller aracılığıyla favori takımları ve oyuncularıyla yakın ve kişisel olma şansı vermektedir.

  Güncel ACM Token Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 ACM fiyatı %ac-milan-fan-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %ac-milan-fan-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, AC Milan coin fiyatı 24 saatte %ac-milan-fan-token+yuzde%.

  ACM Token Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  ACM token avantajları şunlardır:

  • ACM sahipleri, AC Milan tarafından yayınlanan çeşitli sözleşme bağlayıcı "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilirler.
  • ACM sahipleri, Socios'taki etkileşimlerden ödüller kazanabilir.
  • Gelecekte, ACM token, Fungible Olmayan Token (NFT) ödülleri kazanmak için stake edilebilir.
  • Stake işlemleri sayesinde yatırımcılar pasif gelir elde edebilirler. 
  • ACM token alan taraftarlara kulübün düzenlediği özel etkinliklerden yararlanma imkanı verilmektedir. 
  • Uygulama içi CHZ bonusları ile destek verilmektedir. 

  ACM token dezavantajları şunlardır:

  • ACM token fiyatı yüksek volatilitesi nedeniyle riskli bir yatırımdır. 
  • Fan tokenler için uygulanacak regülasyon kararları ACM token fiyatını olumsuz etkileyebilir. 

  Milan (ACM) Coin Hangi Borsalarda Var?

  Popüler fan tokenlerden biri olan ACM token satın alabilmek için kripto para borsalarında hesap açmak gerekir. ACM token listeleyen en büyük kripto para borsalarından bazıları şunlardır:

  • Binance
  • FTX
  • Paribu
  • CoinDCX
  • BKEX
  • Binance US
  • VCC Exchange

  ACM Token Piyasa Bilgileri

  Kripto para yatırımcıları, ACM Token güncel piyasa bilgilerini anlık olarak takip edebilmektedir. Coinmarketcap platformu üzerinden paylaşılan en son verilere bakıldığında ACM Token piyasa değeri 13,855,658 dolardır. ACM Token seyreltilmiş piyasa değeri ise 88,166,073 dolar seviyesindedir. Toplam arzı 20,000,000 adet olan ACM Tokenin dolaşımdaki arzı 3,141,172.00 ACM seviyesinde gözükmektedir. Bu veriler, kripto para piyasasındaki iniş ve çıkışlara göre zamanla değişiklik gösterebilir.

  ACM Token Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  1. Adım: Kripto para piyasasında ACM Token satın almak için öncelikle listeleme yapan kripto para borsalarından birinin web sitesine girin.
  2. Adım: KYC bilgileriniz ile borsaya üye olun.
  3. Adım: Hesabınıza para transferi yapın.
  4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak ACM Tokeni seçin ve alım emri girin.
  5. Adım: Hesabınıza geçen ACM Tokenleri borsada veya donanım cüzdanlarında tutabilirsiniz.

  Özet Olarak

  AC Milan Taraftar Tokeni (ACM), Socios kapsamındaki çeşitli uluslararası futbol kulüplerinin bu kulüplerin taraftarlarının kulüplerin karar verme süreçlerinde pay sahibi olmasını, VIP ödülleri kazanmasını ve özel promosyonlara, oyunlara erişimin kilidini açmasını sağlayan 40 taraftar tokeninden biridir. Taraftarlar ACM token sayesinde pek çok avantajdan yararlanırken fiyat değişimlerinden para kazanabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle