AC Milan Fan Token (ACM) Nedir? Nasıl Alınır?

  AC Milan kulübünün taraftar token’ı olan ACM Token hakkında bilgileri sizin için toparladık. Kulübün taraftarları ile etkileşime geçebilmesini sağlayan AC Milan Fan Token nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler sorularına bu yazımızda yanıt arayacağız. 

  AC Milan Fan Token (ACM) Nedir?

  AC Milan Fan Token (ACM), AC Milan Socios uygulaması içinde kullanılan kripto para birimidir. Taraftar token’ı olarak bilinir. Taraftarlara takım kulübü üzerinde tokenize bir payı veren kripto para birimidir.

  ACM Coin, sahiplerine Socias üzerinden “taraftar kararları“ anketlerine dahil olarak akıllı sözleşmeler üzerinden oy verebilecekleri bir sistemdir. Bu oylarla kulüp yönetiminin alacağı kararlara yön vermek için görüş bildirirler. ACM Coin ile ağda konuşmalar başlatabilir, diğer taraftarlarla iletişim kurabilirler bu açıdan kulüp içerisinde değeri bulunan bir token’dır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  AC Milan Fan Token (ACM) projesinin amacı AC Milan taraftarına özel ekosistemi kurmaktır. Socias ağında taraftarlar arası sohbet, oy verme, anketle oylama, yarışmalara katılma, testler üzerinden rekabete girme gibi pek çok işlem yapılır. Tüm bu işlemlere katılmak için akıllı sözleşmeler, ACM Coin ödemesiyle devreye sokulur. Proje taraftarlara token kazancı sunmayı da hedeflemiştir. Rekabet testlerinde kazananlar ACM token ödülü alır. Proje hakkında daha kapsamlı bilgiyi  şurada yer alan Whtepaper linkinden öğrenebilirsiniz.

  ACM Coin Yorum

  Analistler ve yatırımcılar ACM token hakkında pozitif yorumlarda bulunuyorlar. Onun sadece bir taraftar token’ı olmaktan öteye geçtiğini düşünüyorlar. Analistler ACM token tarihsel fiyat ilerleyişinin istikrarlı olduğundan söz ediyorlar. Onun işlem hacmi geniş borsalarda bulunmasına bağlı yüksek erişilebilirlikte olduğunu açıklıyorlar. Analistlere göre ACM token, taraftar token’ı olamayan birçok altcoin’e daha başarılı bir performansa sahip.

  AC Milan Fan Token Geleceği Ne Olur?

  Analistler ACM token yakın geleceğinde değer kaybı olabileceğinden söz ediyorlar. 2021 ilk yarısı sonunda ACM Coin fiyatının 8 dolar ile 9 dolar bandı arasında yer alabileceğini açıkladılar. 2021 Ağustos ayına en yakın dönemde ise ACM Coin’in fiyat artışı yaşayabileceğini açıkladılar. Bu noktada fiyatın 13.50 dolar ile 14.00 dolar arasında olabileceğini belirttiler. 

  Fiyatı Ne Kadar?

  Anlık olarak 1 ACM coin fiyatı %ac-milan-fan-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %ac-milan-fan-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, AC Milan Fan Token fiyatı 24 saatte %ac-milan-fan-token+yuzde%.

  Bu fiyat kripto para piyasası volatilitesine bağlı anlık değişim gösterebilir. Güncel fiyat takibi ile yatırım pozisyonu alınmalıdır.

  AC Milan Fan Token (ACM) Nasıl Alınır?

  AC Milan Fan Token (ACM) almak için izlenen adımlar şunlardır:

  • 1. Adım: ACM Token, Binance, Paribu, Chiliz, HitBTC gibi borsalarda işleme giriyor. Bu borsalardan seçilene internetten erişim gerçekleştirilir.
  • 2. Adım: Girilen borsada hesap açılışı yapılmalı ardından, KYC (kimlik doğrulama) işlemleri tamamlanmalıdır.
  • 3. Adım: KYC işlemleri sonrasında borsadan  “para yatır“ sekmesine girilip, hesaba para transfer edilmelidir.
  • 4. Adım: Borsa hesabında bakiyenin oluşması ardından, ACM token paritesinin yer aldığı işlem sayfasına erişilmelidir.
  • 5. Adım: Satın alma işlem sayfasında uygun fiyat üzerinden veya güncel fiyat üzerinden ACM token alım emri verilir.
  • 6. Adım: Satın alınan ACM token miktarı hesaba bağlı sanal cüzdanda saklanabilir. Güvenlik koşulları daha üste alınmak isteniyorsa, donanım cüzdanda ACM token saklanabilir.

  Bu aşamaların doğru izlenmesi halinde ACM token alımı tamamlanır.

  Avantajları Ne?

  AC Milan Fan Token (ACM) avantajları:

  • İşlem Hızı: ACM Token alım-satım işlemlerinde emir onayı hızlı şekilde alınır. Avantajlı pozisyonlarda bekleme süresi kısalır. Sınır ötesine transferde aynı hızdan yararlanılır.
  • Oy Hakkı: ACM Token sahipleri kulüp kararlarına yön vermek amacıyla oy verme hakkına sahip olurlar.
  • Düşük Masraflar: ACM Token cüzdanlar arası transferlerde ve alım satım işlemlerinde masraflar oldukça düşüktür.
  • Risksiz Kazanç: Alım-satım ile coin kazanmak istemeyen riski sevmeyenler, Socias üzerinden yarışmalara girip ACM token kazanırlar. Risksiz kazanç avantajı sunar.

  Dezavantajları Nasıl?

  AC Milan Fan Token (ACM) dezavantajları:

  • Saldırı Riski: ACM Token sanal cüzdanlarda saklanırken ağda oluşabilecek saldırı risklerinin altındadır. Bu risk donanım cüzdanda saklama ile ortadan kaldırılır.
  • Taraftar Token İmajı: ACM Token bir taraftar token’ı imajı ile kendini tanıtmıştır. Bu yüzden kendi takımının taraftarlarından daha fazla ilgi görür. Bu hedef kitle belirlemesi diğer taraftar token kullanıcılarının ona karşı taleplerini aşağı çekebilir. 

  Sonuç

  Özellikle Milan takım topluluğu içerisinde etkili olan bu kripto para, taraftarların katılımı ile daha da geniş bir alana yayılıyor. Analistler ACM Token için geleceğe yönelik parlak bir tablo çiziyorlar.  2021 senesinde Ağustos ayına en yakın yerde ACM token fiyat artışı olabileceğini düşünüyorlar. ACM token işlem hacmi geniş borsalarda yer alarak ilgi çekmeye devam ediyor. Eğer tahminlere uygun hareket edebilirse yatırımcılarına kar kazandırabilir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle