Kriptopara

5 Analistten ULTRA Coin Fiyat Tahmini, Geleceği 2021, 2022, 2023

  ULTRA Coin ürettiği boğa sinyali ile yatırımcıların gözdeleri arasına girmeyi başardı. Token’de pozisyon almak isteyen okurlarımız için uzmanların ULTRA Coin fiyat tahminlerini ve geleceğine yönelik yaptıkları tüm değerlendirmeleri yazımızda derledik.

  ULTRA Coin Geleceği

  Farklı oyun endüstrilerini tek bir çatı altında toplamak için geliştirilen ULTRA Coin, ekosistemde yer alan geliştirici ve oyuncular için cazip ödüller sunarak adından sıkça söz ettirmektedir. Bu yönü ile büyük bir gelecek vadeden token, uzmanların portföy önerilerinde yer almaktadır.

  Blockchain teknolojisi olmadan oyun geliştiricilerinin yeni özellik ve mekanik geliştirmeler yapabilmesine olanak tanıyan ULTRA Coin, büyük bir ekosisteme hitap etmektedir. Hitap ettiği ekosistem düşünüldüğünde token’in hem yatırımcıların hem de geliştiricilerin dikkatini çekeceği açıktır. Token için 2021 yılı ile başlayan olumlu değerlendirmeler diğer yıllara da taşımakta ve gelecek 2 yıl içinde token’in daha fazla kitle tarafından tercih edileceği düşünülmektedir.

  ULTRA Coin Grafik Analizi

  ULTRA Coin grafik verilerini inceleyen anonim teknik analistler, saatlik grafikte oluşan üçgen formasyonuna dikkat çektiler. Fiyatların üçgenin altında yer aldığını ifade eden analistler, üçgenin direncine kadar bir hareketin kısa vadede mümkün olduğunu ifade ettiler. Üçgenin yukarı yönlü kırılması halinde ise Fibonacci çiziminin yapılarak, sırası ile Fib dirençlerinin sayılması gerektiğini belirttiler.

  Güncel verilere göre şu anda 1 UOS fiyatı %ultra+try% TL. Döviz cinsinden ise %ultra+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ultra Coin fiyatı 24 saatte %ultra+yuzde%.

  5 Analistten ULTRA Coin Fiyat Tahmini

  Kripto para piyasasının en çok takip edilen 5 usta analisti, farklı vadeler için ULTRA Coin tahminlerini paylaştılar. Analistlerin kısa vadede ortalama getiri bekledikleri token’de, vade uzadıkça fiyat hedefleri yükselmektedir. Analistler 5 yıl sonrası 13 doları aşan tahminler paylaşırlarken, 2022 yılı ile birlikte paylaşılan fiyat hedeflerine doğru devam eden yükseliş öngörüleri ön plana çıkmaktadır.

  • Wallet Investor ULTRA Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor ULTRA Coin fiyatının yükseleceğini düşünmektedir. Analistler öngörülerini açıklarken 1 yıl için 3,218 dolarlık hedef belirlemektedir. 2026 yılına kadar yükselişin devam edeceğini aktaran analistler, 2026 yılı fiyat hedeflerini 7,044 dolar olarak paylaşmaktadırlar.

  • Price Prediction ULTRA Coin Tahmini

  Price Prediction, kısa vadede olumsuz tablo gördüğü ULTRA Coin için 2022 yılı ile birlikte yükselişin başlayacağını öngörüyor. Bu yıl 2,28 dolar fiyat hedefi belirlediği token’de gelecek yıl 3,68 dolarlık beklenti taşımaktadır. Kuruluş 2023 yılı ULTRA Coin fiyat hedefini 5,39 dolar olarak paylaşarak, beklentisini rakamsal olarak ifade etmektedir.

  • SwapSpace ULTRA Coin Fiyat Tahmini

  SwapSpace analistleri fiyatlarında yükseliş öngördüğü ULTRA Coin için beklentilerini rakamsal olarak da ifade etmektedir. Analistlere göre 1 yıl içinde fiyatlar 3,218 dolara kadar ulaşabilir. Daha uzun vadede yükselişin süreceği düşünülen token için SwapSpace fiyat tahmini 5 yıl sonunda 7,044 dolar olarak ifade edilmektedir.

  • Gov Capital ULTRA Coin Tahmini

  Gov Capital ULTRA Coin’de kısa ve orta vadede yükseliş beklemektedir. Analistler 1 yıl için 3,54 dolar fiyat hedefi paylaştıkları ULTRA Coin’de, uzun vadede daha agresif yükseliş bekliyor. Kuruluşa göre token, 5 yıl sonra 13,647 dolara ulaşarak yatırımcısına önemli kazanç sunma potansiyeli taşımaktadır.

  • Coin Arbitrage ULTRA Coin Tahmini

  Coin Arbitrage, kısa ve uzun vade ULTRA Coin tahminleri ile dikkat çekmektedir. 30 günlük periyotta 2,69 dolar fiyat hedefi paylaştığı token’de 1 yıl sonrası için 2,18 dolar gibi geri çekilmeyi öngören fiyat tahmini paylaşmaktadır. Analistler 2022 yılında 1,68 dolar bekledikleri token’de 2023 yılı 3,53 dolar fiyat öngörmektedirler.

  Sonuç

  ULTRA Coin iyi bir potansiyel görülen altcoin’ler arasında yer alır. Kısa vadede yükseliş için geri sayım yapılan token’de orta ve uzun vadede iyi getiriler beklenmektedir. Teknik analiz seviyelerine riayet edilerek yapılan alımlar, orta ve uzun vadede yüksek getiri sunma potansiyeli taşımaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle