Kripto Para

Metaverse projesine 400 milyon dolarlık yatırım müjdesi

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği metaverse platformlarından Sandbox, yatırım haberiyle gündeme geldi. Yaklaşık 400 milyon dolarlık bir yatırım alma ihtimaliyle adından söz ettiren Sandbox, altcoin yatırımcılarının da dikkatinden kaçmadı…

  Popüler metaverse platformu Sandbox, 400 milyon dolarlık bir yatırım haberiyle yatırımcıların dikkatini üzerine çekti. Kripto para basınında geniş yankı bulan haberde Sandbox, bu yatırımı alırsa toplam piyasa değeri 4 milyar dolar seviyesine ulaşacak. Haberin ardından Sandbox platformunun yerel kripto para birimi olan SAND coin fiyatında yüzde 10 civarında bir yükseliş takip edildi. 

  Metaverse evrenine yatırım yapmak isteyenlerin en popüler adreslerinden biri olan Sandbox platformu son dönemde dünyaca ünlü şirketler ile birlikte anılıyor. HSBC, Gucci, Warner Music ve benzeri şirketlerin merkez açtığı Sandbox platformu popülerliğini sürdürüyor. Ünlü metaverse platformuna 400 milyon dolarlık yeni bir yatırım yapılacağı haberi de yatırımcılarda heyecan yarattı. 

  Sandbox Piyasa Değeri 4 Milyar Dolar Olabilir 

  Kripto para yatırımcılarının da sık sık göz önünde tuttukları SAND coin, yatırım haberiyle birlikte yeniden harekete geçti. Son olarak kasım ayında uluslararası teknoloji şirketi Softbank 93 milyon dolarlık yatırımıyla Sandbox platformunu manşetlere taşımıştı. Firmanın alacağı yatırım konusunda daha fazla detaya yer verilmedi. Fakat 400 milyon dolarlık yatırımın gerçekleşmesi durumunda en güncel verilere göre Sandbox piyasa değeri 4 milyar dolar seviyesine çıkacak. 

  Sandbox şirketine yatırım yapan firmalar kripto para basınında geniş yankı bulmaya devam ediyor. Basında yer alan 400 milyon dolarlık yatırım içinde daha önceden bu platforma yatırım yapan şirketler dışında yeni firmalar da yer alacak. Oyun geliştiricisi Animoca Brands şirketinin çoğunluk hissesini elinde tuttuğu Sandbox, şu anda yatırım görüşmelerine ara vermeden devam ediyor. 

  SAND Coin Fiyatında Yükseliş Hareketi

  Kripto para basınında geniş yankı bulan yatırım haberi, Sandbox platformunun yerel kripto para birimi SAND coin fiyatında ralli başlattı. Kripto para yatırımcılarının dikkatinden kaçmayan bu haberle birlikte SAND coin yüzde 10 civarında bir artış yaşadı. Böylelikle 2.85 dolarlı seviyelere kadar tırmanan SAND coin fiyatının önümüzdeki günlerde artmaya devam etmesi bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle